وبلاگ

خلاصه انجمن جستجوی روزانه: 13 ژوئن 2024

در اینجا خلاصه ای از آنچه در تالارهای گفتمان جستجوی امروز اتفاق افتاد، از نگاه میزگرد موتورهای جستجو و سایر انجمن های جستجو در سراسر وب آمده است.

Google در حال آزمایش همپوشانی توضیحات روی عکس‌های محلی در Google Local Pack است. مایکروسافت بینگ بررسی های ستاره سیاه را آزمایش می کند. گوگل گفت ما نباید به Googlebot اجازه دهیم URL های اقدام را بخزد. گوگل در حال آزمایش فونت های بزرگتر برای لینک عنوان قطعه و فونت های کوچکتر برای لینک های سایت است. Google مدل‌های اسناد GA4 را به‌روزرسانی کرده است تا تبدیل‌ها را با کمپین‌های جستجوی پولی مرتبط کند. یادآوری، من امروز آفلاین هستم و این خبرنامه از قبل نوشته شده و برنامه ریزی شده است.

داستان های میزگرد موتور جستجو:


 • Google مدل‌های Attribution GA4 را برای پیوند بهتر تبدیل‌ها به جستجوی پولی اصلاح می‌کند

  Google مشاوره ای صادر کرده است مبنی بر اینکه مشکلی را برطرف کرده است که در آن Google Analytics، GA4، گاهی اوقات نسبت تبدیل صحیح را به کمپین جستجوی پولی نمی دهد. گوگل اعلام کرد که “مدل های انتساب در GA4 را در دو هفته آینده به روز می کند تا دقت اعتبار تبدیل برای کمپین های جستجوی پولی را بهبود بخشد.”

 • گوگل در حال آزمایش فونت های بزرگتر برای لینک عنوان قطعه اصلی و فونت کوچکتر برای لینک های سایت است.

  گوگل در حال آزمایش اندازه فونت بزرگتر برای پیوند عنوان در نتیجه جستجوی اصلی است و به دنبال آن فونت های کوچکتر برای پیوندهای سایت در همان قطعه. این چند روز پیش توسط Umair Khan در X و Lily Ray در X مشاهده شد.

 • Google: خزیدن نشانی‌های اینترنتی اقدام را ممنوع کنید (اکنون بخرید، ثبت‌نام کنید و غیره)

  گوگل یک PSA صادر کرده است مبنی بر اینکه شما باید Googlebot را از خزیدن در URL های اقدام خود مسدود کنید. گری ایلیس از گوگل در لینکدین پست کرد: “شما باید واقعاً خزیدن URL های اقدام خود را ممنوع کنید. خزنده ها آن شمع معطر ارگانیک غیر GMO را نمی خرند و به لیستی از آرزوها اهمیت نمی دهند.”

 • بینگ ستاره های سیاه را در نتایج جستجو آزمایش می کند

  مایکروسافت در حال آزمایش استفاده از ستاره های رتبه بندی سیاه رنگ در نتایج جستجوی Bing است. این به جای ستاره های زرد یا نارنجی است. نمیدونم چرا مشکی تست میکنن ولی تست میکنن.

 • عکس‌های بسته محلی Google با برچسب

  به نظر می رسد گوگل در حال آزمایش اضافه ، برچسب ها و توضیحات به عکس ها در لیست های نمایه کسب و کار محلی است. اینها را می توان هم در چرخ فلک تصویر و هم در صفحه مشخصات دقیق شرکت یافت.

 • من با نوت بوک در گوگل خوش شانس هستم

  در اینجا چند نوت بوک رنگارنگ با نوشته شده “I feel lucky” روی آنها وجود دارد که در GooglePlex، دفتر Google در Mountain View مشاهده شده است.

 • توجه برنامه نویسی: آفلاین برای Shavuot در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه

  این یک یادداشت برنامه‌ریزی است که نشان می‌دهد من برای تعطیلات Shavout/Shavous کاملاً آفلاین خواهم بود، از عصر سه‌شنبه، 11 ژوئن تا عصر پنجشنبه، 13 ژوئن – جمعه، 14 ژوئن برمی‌گردم. همه داستان های ارسال شده در اینجا برنامه ریزی شده، از قبل نوشته شده و در ساعات تعطیل نوشته نمی شوند.
  12 Field-Tested Content Marketing Tactics

سایر موضوعات تحقیقاتی جالب:

داستان های فیلد موتور جستجو:

سایر داستان های تحقیقاتی جالب:

تحلیلی

صنعت و تجارت

لینک ها و بازاریابی محتوا

محلی و نقشه ها

موبایل و صدا

سئو

PPC

جستجوی دیگر

بازگشت:

در مورد این خلاصه روزانه بازخورد دریافت کنید. در توییتر به من اطلاع دهید @rustybrick یا @seroundtableدر Threads، Mastodon و Bluesky و می توانید ما را در فیس بوک و در Google News دنبال کنید و مطمئن شوید که در کانال YouTube، Apple Podcasts، Spotify، Google Podcasts مشترک شوید یا فقط به روش قدیمی با ما تماس بگیرید.


توجه: این از قبل نوشته شده است و باید امروز منتشر شود. من در حال حاضر برای Shavout آفلاین هستم.

منبع: https://www.seroundtable.com/recap-06-13-2024-37561.html