وبلاگ

خلاصه انجمن جستجوی روزانه: 20 مه 2024

در اینجا خلاصه‌ای از آنچه در انجمن‌های جستجوی امروز اتفاق افتاد، از نگاه میزگرد موتورهای جستجو و سایر انجمن‌های جستجو در سرتاسر وب آمده است.

پس از اینکه هیچ سایتی از آخرین به روز رسانی محتوای مفید بازیابی نکرده است، گوگل اعلام کرد که در حال کار بر روی انتشار محتوای مفیدتر است. دنی سالیوان گفت که مستقیماً با مهندسانی که در جستجوی گوگل کار می کنند صحبت می کند. گوگل به شما اجازه نمی دهد پیش نمایش های هوش مصنوعی را خاموش کنید، اما بینگ به شما اجازه می دهد پاسخ های هوش مصنوعی خود را خاموش کنید. Google Notes می‌گوید که به زودی به ویژگی آزمایشگاه پایان می‌دهد، اما Google ممکن است بازخورد خود را به یادداشت‌ها ارائه دهد.


داستان های میزگرد موتور جستجو:


 • گوگل در تلاش است تا محتوای بیشتری را که از دل می‌آیند ظاهر کند

  هفته گذشته گزارش دادیم که چگونه دنی سالیوان، رئیس پیوندهای جستجو در گوگل، توضیح داد که چگونه به دنبال راه‌هایی برای تبلیغ بهتر سایت‌های تحت تأثیر این به‌روزرسانی محتوای مفید در ماه سپتامبر هستند. این آخر هفته، جان مولر از گوگل اضافه کرد: “تیمی که روی این موضوع کار می کند به صراحت در حال ارزیابی چگونگی بهبود سایت ها در جستجوی به روز رسانی بعدی است.”

 • بینگ به شما امکان می‌دهد پاسخ‌های هوش مصنوعی را خاموش کنید، اما Google به شما اجازه نمی‌دهد پیش‌نمایش هوش مصنوعی را خاموش کنید

  گوگل از هفته گذشته پیش نمایش های هوش مصنوعی را در نتایج جستجوی خود منتشر کرده است و جستجوگران بیشتری از اینکه راهی برای خاموش ، پیش نمایش های هوش مصنوعی وجود ندارد بسیار ناراحت هستند. مایکل شچتر، معاون مایکروسافت، یک اسکرین شات را در Bing به اشتراک گذاشت که در آن توضیح می دهد چگونه پاسخ های Copilot را در جستجوی Bing با کلیک یک دکمه غیرفعال کنید.

 • دنی سالیوان: ما مستقیماً با مهندسانی که روی سیستم های رتبه بندی گوگل کار می کنند صحبت می کنیم

  از گوگل پرسیده شد که دنی سالیوان و جان مولر گوگل اطلاعات خود را هنگام پاسخ دادن به سوالات مرتبط با جستجو و رتبه بندی از کجا می گیرند. سالیوان مستقیماً به مهندسانی که این سیستم‌های رتبه‌بندی را در گوگل کدنویسی می‌کنند پاسخ داد.


 • گوگل می گوید رتبه بندی جستجو به زودی به پایان می رسد

  گوگل آزمایشگاه های جستجوی گوگل را به روز کرده است تا نشان دهد رتبه بندی های جستجو “به زودی به پایان می رسد”. برای یادآوری، نوامبر گذشته، گوگل قابلیت Notes را در جستجوی Google و Google Discover را در آزمایشگاه به کار برد.

 • نظرات به یادداشت ها در جستجوی گوگل؟

  Google ممکن است بازخوردی را در مورد ویژگی یادداشت ها در جستجوی Google (و Discover) ارائه دهد. یادداشت های جستجو در نوامبر گذشته به عنوان یک ویژگی آزمایشگاهی در جستجوی Google و Google Discover ظاهر شد. گوگل اخیراً دکمه جدیدی را برای عملکرد Notes در جستجو آزمایش کرده است. ممکن است گوگل اکنون در حال آزمایش نظرات روی Notes باشد.

 • در Google NYC فرزندتان را روز به کار در نیویورک بیاورید

  گوگل روز سالانه خود را به نام “کودک خود را به کار بیاورید” در دفتر گوگل در نیویورک برگزار کرد. اواخر آوریل بود و من عکس‌های بامزه‌ای از بچه‌ها را در Google پیدا کردم که در حال نقاشی چهره، بازی، بازی با بادکنک و غیره بودند.
  Get Your Videos Ranked on Google

سایر موضوعات تحقیقاتی جالب:

 • OpenAI گزینه “Make this chat قابل کشف” را اضافه کرد که به کاربران اجازه می دهد تصمیم بگیرند که آیا چت های آنها باید در موتورهای جستجو ظاهر شود یا خیر. عالیه! (ادامه)، Shameem Adhikarath در X
 • دیروز آخرین روز من به عنوان Alignment Lead، Superalignment Lead و کارگردان @OpenAI، Jan Leike در X بود.
 • پیش نمایش های هوش مصنوعی فقط خوب نیستند. آنها برای سلامت طولانی مدت وب ضروری هستند. زمان آن رسیده است که موضوعی در مورد هوش مصنوعی، جستجو و واقعاً آینده (نزدیک) انتشارات و وب شروع کنیم. (و برایان کیسی در پایان در پادکست مشترک شوید
 • گوگل به‌روزرسانی کوچکی را برای پانل‌های دانش جستجو راه‌اندازی کرده است، اکنون در این مورد تعداد کل تیم‌های مدیریت شده توسط جوزپ گواردیولا و آرنه اسلات از آخرین تیم (فعالی یا سابق) را نشان می‌دهد.
 • گوگل! من از سلاح شما علیه شما استفاده کردم! شما توسط The Smiling Man!، Ed Zitron در X مورد نفرین قرار گرفته اید
 • موتورهای جستجو و کاربران قبل از اینکه تصاویر را به آنها نشان دهید، کارهایی که انجام داده اید را نمی بینند. جان مولر در مورد
 • من ماه گذشته گوگل را ، کردم. “پروژه های هوش مصنوعی” که من روی آنها کار می کردم انگیزه ضعیفی داشتند و تحت تأثیر این وحشت دیوانه کننده بودند که تا زمانی که “AI” وجود داشت عالی بود. اسکات جنسون در لینکدین

داستان های فیلد موتور جستجو:

سایر داستان های تحقیقاتی جالب:

تحلیلی

صنعت و تجارت

لینک ها و بازاریابی محتوا

محلی و نقشه ها

موبایل و صدا

  تحقیقات نشان می دهد که تفکر درختی بهتر از فکر زنجیره ای انگیزه می دهد

سئو

PPC

ویژگی های جستجو

جستجوی دیگر

بازگشت:

در مورد این خلاصه روزانه بازخورد دریافت کنید. در توییتر به من اطلاع دهید @rustybrick یا @seroundtableدر Threads، Mastodon و Bluesky و می توانید ما را در فیس بوک و در Google News دنبال کنید و مطمئن شوید که در کانال YouTube، Apple Podcasts، Spotify، Google Podcasts مشترک شوید یا فقط به روش قدیمی با ما تماس بگیرید.

منبع: https://www.seroundtable.com/recap-05-20-2024-37418.html