وبلاگ

مروری بر هوش مصنوعی سئو در وردپرس » رتبه ریاضی

نوشتن محتوایی که در موتورهای جستجو رتبه خوبی داشته باشد و مخاطبان شما را درگیر کند می تواند کاری زمان بر و دشوار باشد. این نیاز به مقدار زیادی دارد تحقیق، طوفان فکری، نوشتن، ویرایش و بهینه سازی برای ایجاد محتوای مرتبط و با کیفیت بالا.

اما اگر بتوانید ساعت های بی شماری را با استفاده از دستیار نوشتن هوش مصنوعی صرفه جویی کنید، چه؟

دقیقاً به همین دلیل است که ما هوش مصنوعی محتوای خود را از ابتدا بازسازی کردیم شیوه نوشتن در وردپرس را متحول کنید بنابراین می توانید محتوای خود را برای سئو بهینه سازی کنید.

هوش مصنوعی محتوای سوپرشارژ شده را در عمل از اینجا ببینید:

Content AI 2.0 - سئوی وردپرس را با هوش مصنوعی تقویت کنید

محتوای AI 2.0

هوش مصنوعی محتوای ما به طور ویژه طراحی شده است از هوش مصنوعی برای جریان تولید محتوای خود در وردپرس استفاده کنید بنابراین می توانید محتوای جذاب و بهینه شده برای سئو را سریعتر و راحت تر از همیشه ایجاد کنید. می توانید از Content AI در ویرایشگرهای وردپرس مورد علاقه خود مانند Block Editor، Classic Editor، Elementor و Divi استفاده کنید.

ادغام هوش مصنوعی محتوا در ویرایشگر بلوک

همچنین می توانید از ویرایشگر محتوای اختصاصی ما برای نوشتن و بهینه سازی محتوای خود با همه ابزارهای مبتنی بر هوش مصنوعی ما در یک مکان استفاده کنید. فقط تایپ کنید // دستیار هوش مصنوعی جدید خود را احضار کرده و فرمان دهید و منتظر بمانید تا جادوی خود را آشکار کند.

  آیا محتوای شما باید در سطح جهانی مرتبط باشد؟ • Yoast
ویرایشگر محتوا

با استفاده از Content AI پست های وبلاگ بنویسید

Content AI مجموعه ای از بیش از 40 ابزار نوشتن هوش مصنوعی است که می تواند به شما کمک کند در زمان کمتری پست وبلاگ کاملی را برای مخاطبان خود ایجاد کنید. چه به الهام، تحقیق یا ساختار نیاز داشته باشید، Content AI ابزاری برای شما دارد.

شما نمی دانید از کجا شروع کنید؟ از ابزار هوش مصنوعی Blog Post Idea ما برای ایجاد ایده های مرتبط برای وبلاگ خود استفاده کنید.

ابزار هوش مصنوعی ایده پست وبلاگ

علاوه بر این، می‌توانید این ایده را با استفاده از ابزار هوش مصنوعی تحقیق موضوعی ما برای انجام تحقیقات عمیق در مورد موضوع مورد نظر توسعه دهید.

ابزار جستجوی موضوعی هوش مصنوعی

سپس، از این داده‌های جستجو شده با هوش مصنوعی برای ایجاد یک برنامه واضح و منطقی با استفاده از ابزار طرح پست وبلاگ ما استفاده کنید.

ابزار هوش مصنوعی ارائه پست وبلاگ

به همین ترتیب، می توانید به استفاده از ابزارهای هوش مصنوعی ما برای کمک به شما در هر مرحله از گردش کار ایجاد محتوا ادامه دهید.

اینجا را کلیک کنید تا تمام بیش از 40 ابزار هوش مصنوعی ما را بررسی کنید →

حالت نوشتن

در حالی که استفاده از ابزارهای هوش مصنوعی یکی از راه‌های نوشتن محتوا است، اما می‌دانیم که ممکن است همیشه نخواهید از این ابزارها در یک زمان استفاده کنید.

بنابراین ما یک حالت نوشتن داریم که به شما امکان می‌دهد نوشتن هوش مصنوعی خود را روی خلبان خودکار قرار دهید.

به تب Writing بروید و ضربه بزنید Ctrl + / به Content AI اجازه دهید همه جادو را برای شما انجام دهد.

حالت نوشتن در Content AI

RankBot

علاوه بر ابزارهای نوشتن، هوش مصنوعی محتوای سوپرشارژ ما برای شما به ارمغان می آورد RankBot، یک دستیار هوش مصنوعی شخصی در ویرایشگر وردپرس شمابرای کمک به شما در تحقیق و جمع آوری اطلاعات.

  تبلیغات مایکروسافت بار دیگر تبلیغات را در جستجوی بینگ پنهان می کند

شما می توانید برای پرسیدن هر سوالی در رابطه با موضوع خود از RankBot درخواست بنویسید و پاسخ های مرتبط و قابل اعتمادی را در اختیار شما قرار دهد.

RankBot اطلاعات مربوط به موضوع را جمع آوری می کند

می‌توانید درخواست‌های RankBot خود را ذخیره کرده و مجدداً استفاده کنید، یا می‌توانید استفاده کنید یکی از بیش از 125 پیام کتبی متخصص در دسترس است برای سوله ها و اهداف مختلف

درخواست سفارشی در Prompt Library

برای یادگیری همه چیز درباره RankBot، Prompt Library، Chat Sessions و موارد دیگر اینجا را کلیک کنید

بهینه سازی محتوا با استفاده از مرکز فرمان

علاوه بر ابزارهای هوش مصنوعی برای نوشتن محتوا، هوش مصنوعی محتوای ما مرکز فرمان را در ویرایشگر بلاک و ویرایشگر محتوا برای شما به ارمغان می آورد. محتوای موجود خود را به راحتی بهینه سازی/افزایش دهید، دستور زبان درست کنید، قیاس بنویسید و موارد دیگر.

با Command Center بهتر شوید

پژوهش

ویژگی‌های سئوی هوش مصنوعی ما نه تنها به نوشتن محتوا محدود می‌شود، بلکه به شما امکان می‌دهد کلمه کلیدی مورد نظر را جستجو کنید از توصیه های هوشمند استفاده کنید در مورد استفاده از کلمات کلیدی در محتوا، عنوان و غیره این باعث افزایش شانس رتبه بندی مقاله شما در صفحه اول SERP می شود.

قابلیت جستجوی محتوای هوش مصنوعی

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تحقیق محتوا اینجا را کلیک کنید →

بهینه سازی متا تگ های سئو با استفاده از هوش مصنوعی

مشابه با محتوای شما، متا تگ های شما برای رتبه بندی جستجو ضروری هستند. و Content AI ما ایجاد برچسب برای شما را آسان تر می کند. جعبه متا Rank Math آشنا را باز کنید و به ابزار هوش مصنوعی ما دستور دهید تا آن را برای شما بنویسد.

متا تگ های SEO را با Content AI ایجاد کنید

این همه چیز نیست: هوش مصنوعی محتوا مقیاس گذاری و تولید متا تگ برای صدها مقاله شما را تنها با یک کلیک آسان تر می کند. به سادگی پست ها را برای نوشتن متا تگ ها انتخاب کنید و از اکشن انبوه استفاده کنید.

  A Step-by-Step Guide (Free Template Included)

بنابراین اجازه دهید Content AI ما جادوی خود را برای شما انجام دهد.

عناوین سئو و توضیحات متا تولید انبوه

هوش مصنوعی محتوا برای فعالیت های بازاریابی

هوش مصنوعی محتوا فقط برای نوشتن پست‌ها و مقالات وبلاگ نیست، بلکه برای راه حل یکپارچه کپی رایتینگ برای فعالیت های بازاریابی شما.

چه نیاز به ایجاد سرفصل های جذاب، کپی جذاب، یا پست های رسانه های اجتماعی جذاب داشته باشید، هوش مصنوعی محتوا می تواند با ابزارهای هوش مصنوعی قدرتمند خود کمک کند.

ابزار هوش مصنوعی کپشن اینستاگرام

همه امکانات بی پایان را با ابزارهای هوش مصنوعی ما کاوش کنید

برای امتحان Content AI آماده اید؟

ما امیدواریم که هوش مصنوعی محتوای سوپرشارژ ما فراتر از انتظارات شما باشد. ما آن را به دقت طراحی کرده ایم تا در زمان و تلاش خود در تولید محتوا صرفه جویی کنیدمحتوای خود را برای سئو بهینه کنید و محتوای خود را با توجه به نیازهای بازاریابی دیجیتال خود شخصی سازی کنید.

اما حرف ما را قبول نکنید. خودتان آن را امتحان کنید و تفاوت را ببینید. Content AI 2.0 برای مدت محدودی با قیمت اولیه ویژه در دسترس است. این فرصت را برای تقویت سئوی وردپرس خود با استفاده از هوش مصنوعی از دست ندهید. اکنون اشتراک Content AI خود را دریافت کنید و قدرت هوش مصنوعی را در وب سایت خود آزاد کنید تا از رقبای خود جلوتر بمانید.

و فراموش نکنید که تجربه خود را با هوش مصنوعی محتوای بهبود یافته ما به اشتراک بگذارید با ارسال توییت به ما در @rankmathseo.

منبع: https://rankmath.com/blog/introducing-supercharged-content-ai/