4 نتیجه شگفت‌انگیز تست SEO – جمعه تخته سفید
وبلاگ

4 نتیجه شگفت‌انگیز تست SEO – جمعه تخته سفید

ایده نهایی طرح واره مقاله است. گوگل قبلاً اعلام کرده است که داده های ساخت یافته را دوست دارد. این به آنها کمک می کند تا سایت را بهتر درک کنند. طرح واره مقاله شکلی از داده های ساختار یافته است که شامل عنوان مقاله، نویسنده، تاریخ انتشار و موارد دیگر می شود و همچنین می تواند قطعه های غنی را برای شما به ارمغان آورد.

با این حال، ما می خواستیم دوباره آزمایش کنیم که آیا این مورد است. توصیه های گوگل ممکن است برای همه صنایع کارساز نباشد، بنابراین تصمیم گرفتیم طرح مقاله را به سایت مشتری اضافه کنیم. با انجام این کار، باید شاهد افزایش ترافیک ارگانیک باشیم، همانطور که گوگل گفته است که سایت را کمی بهتر درک می کند.

با این حال، ما با تعجب متوجه شدیم که هیچ تاثیری بر روی سایت وجود ندارد. هیچ افزایشی ندیدیم کاهشی ندیده ایم. ما فقط یک خط صاف دیدیم که بسیار جالب بود زیرا طبق توصیه گوگل باید سایت را بهتر درک کند. بنابراین، ما باید از طریق کلیک‌های بهبودیافته، رتبه‌بندی‌های بهتر و شاید برنده شدن ریچ اسنیپت‌ها، ترافیک ارگانیک بیشتری داشته باشیم. اما ما چیزی ندیدیم. به همین دلیل برای ما بسیار مهم است که همیشه آزمایش کنیم تا مطمئن شویم همه چیز کار می کند.

با این حال، این مشتری همچنان تصمیم گرفت این تغییر را اعمال کند، زیرا می‌توان آن را به‌جای هیچ چیز مثبت دید، زیرا سایت شما را خراب نکرد و به خوبی برای سایت شما کار نکرد. به هر حال ممکن است آن را اجرا کنید، زیرا گوگل گفته است که این بهترین روش است.

  Tendances SEO que vous ne pouvez pas ignorer en 2024

منبع: https://moz.com/blog/surprising-seo-tests-whiteboard-friday