وبلاگ

نوار کناری به روز شده • Yoast

در کنار نسخه هوش مصنوعی ما، Yoast SEO 21.2 عرضه می شود. این نسخه جدید که همیشه متعهد به کمک به رشد کسب‌وکارها و جذب ترافیک بیشتر است، مملو از پیشرفت‌ها و اصلاحات برای بهبود تجربه و سئوی سایت شما است. بیشتر بدانید!

چه خبر؟

به‌روزرسانی نوار کناری ما در نسخه 21.2 Yoast SEO بسیار جالب است. ما همیشه به دنبال راه‌هایی هستیم که افزونه‌های SEO خود را بصری‌تر و استفاده آسان‌تر کنیم. این باعث شد در نحوه سازماندهی نوار کناری خود تجدید نظر کنیم.

ابتدا نام بخش «Google Preview» را به «Search Appearance» تغییر دادیم. این عنوان جدید عملکرد این بخش را بهتر نشان می دهد. یعنی به شما نمایش دقیقی از نحوه نمایش مقاله یا صفحه شما در نتایج موتورهای جستجو می دهد.

به همین ترتیب، آنچه قبلاً «پیش‌نمایش‌های اجتماعی» می‌نامید – یعنی X، برنامه‌ای که قبلاً به عنوان پیش‌نمایش توییتر و فیس‌بوک شناخته می‌شد، اکنون به درستی «ظاهر رسانه‌های اجتماعی» نامیده می‌شود. این به شما ایده واضح تری از نحوه نمایش محتوای شما در پلتفرم های مختلف رسانه های اجتماعی می دهد. بررسی ظاهر خود در رسانه های اجتماعی یکی از ویژگی های Yoast SEO Premium است.

علاوه بر این، نه تنها نام این بخش‌ها را تغییر داده‌ایم، بلکه اکنون دارای نمادهای جدید و متمایز هستند. این تغییرات یافتن این بخش‌ها را آسان‌تر می‌کند و فرآیند سئوی شما را مؤثرتر و کارآمدتر می‌کند.

نحوه نمایش محتوای شما برای کاربران، چه در موتورهای جستجو یا رسانه های اجتماعی، می تواند به طور قابل توجهی بر نرخ کلیک تأثیر بگذارد. این به‌روزرسانی‌ها توانایی بیشتری برای مدیریت و بهینه‌سازی ظاهر محتوای شما فراهم می‌کنند و دید بالقوه و ترافیک شما را بهبود می‌بخشند.

  اسنپ ​​Fospha را به عنوان شریک اندازه گیری برای تجارت الکترونیک خرده فروشی انتخاب می کند
نوار کناری جدید و بهبود یافته Yoast SEO در ویرایشگر بلوک

پشتیبانی از وردپرس 6.1 حذف شد

ما پشتیبانی از WordPress 6.1 را در Yoast SEO 21.2 کنار می گذاریم تا از فناوری جلوتر بمانیم و عملکرد بهینه ارائه دهیم. این تغییر به ما امکان می دهد از ویژگی های پیشرفته و بهبودهای نسخه های جدید وردپرس استفاده کنیم. بنابراین، ما به کاربران ارتقاء وردپرس 6.1 به شدت توصیه می کنیم تا از عملکرد، امنیت و ویژگی های بهبود یافته ارائه شده در نسخه های جدیدتر در کنار بهترین SEO Yoast بهره ببرند.

به روز رسانی و بهینه سازی!

ما می خواهیم Yoast SEO بهترین ابزار برای تمام نیازهای SEO شما باشد. ما مطمئن هستیم که این نسخه به روز شده برای شما مفید خواهد بود. مثل همیشه، ما همچنان متعهد هستیم که به شما کمک کنیم تا سایت خود را بهینه کنید، ترافیک ارگانیک بیشتری را جذب کنید و دید بیشتر را به دست آورید!

اکنون به آخرین نسخه Yoast SEO به روز کنید و از تجربه SEO بهینه، کاربرپسند و نتیجه محور لذت ببرید! سئوی مؤثر یک فرآیند مداوم است، بنابراین منتظر به‌روزرسانی‌ها و پیشرفت‌های آینده باشید زیرا ما Yoast SEO را برای ارائه خدمات بهتر به شما اصلاح می‌کنیم.

منبع: https://yoast.com/yoast-seo-september-19-2023/