همه جنبه های وب سایت خود را بهبود بخشید • Yoast
وبلاگ

همه جنبه های وب سایت خود را بهبود بخشید • Yoast

در Yoast، ما سعی می کنیم با این ایده که سئو فقط یک حقه است مبارزه کنیم. اگرچه تقلب‌ها می‌توانند به شما در رتبه‌بندی سریع کمک کنند، اما معمولاً در دراز مدت جواب نمی‌دهند و حتی می‌توانند نتیجه معکوس داشته باشند. رتبه خوب دائمی در گوگل مستلزم یک استراتژی سئوی کامل است که بر هر جنبه ای از وب سایت شما متمرکز باشد. جنبه های فنی، تجربه کاربری، محتوای وب سایت شما و امنیت وب سایت شما همگی باید مرتب باشند. بنابراین، برای حفظ یک رتبه خوب در گوگل، باید یک رویکرد جامع برای سئو ایجاد کنید. بیایید در اینجا توضیح دهیم که چیست.

سئوی جامع چیست؟

سئو جامع (بهینه سازی موتور جستجو) به بهبود اشاره دارد همه جنبه های مهم یک وب سایت برای رتبه بالاتر در موتورهای جستجو. هدف نهایی ایجاد وب سایتی است که نیازهای کاربران خود را در هر سطحی برآورده کند. نه تنها اطلاعات مناسب را در زمان مناسب ارائه می دهد، بلکه استفاده از آن آسان و ایمن است. برای دستیابی به این هدف، صاحبان وب سایت باید حداقل روی جنبه های زیر از سایت خود کار کنند:

ما همچنین منابعی را برای کمک به یادگیری سئو و بهینه سازی بخش های مختلف وب سایت خود در پایان این مقاله قرار خواهیم داد. آنها را بررسی کنید!

چرا یک رویکرد جامع سئو؟

ماموریت گوگل ایجاد موتور جستجوی کاملی است که به مردم کمک می کند آنچه را که به دنبال آن هستند بیابند، چه پاسخ به سوال “Wijchen کجاست؟” », دستور پای سیب یا بهترین توستر. به همین دلیل است که بهتر است وب سایت و استراتژی بازاریابی خود را با این هدف تنظیم کنید.

بیایید از یک قیاس برای توضیح رویکرد جامع به سئو استفاده کنیم. به کار روی سئوی سایت خود فکر کنید مانند بردن کشتی به یک مسابقه کشتی سازی، جایی که داوران گوگل و سایر موتورهای جستجو هستند. مانند یک وب سایت، یک کشتی بزرگ است و دارای قطعات متحرک زیادی است که باید مدیریت شوند. طراحی شما نمای بیرونی کشتی، محتوای شما فضای داخلی و خدمات است و پیکربندی فنی شما موتور است. هدف در اینجا جذب داوران است تا به شما امتیاز خوبی بدهند و شما را به مردم توصیه کنند.

  خلاصه انجمن جستجوی روزانه: 13 سپتامبر 2023

این رقابت فشرده است، بنابراین برای به دست آوردن یک رتبه خوب نه تنها به یک کشتی زیبا و یک موتور سریع و قابل اعتماد نیاز دارید، بلکه به یک فضای داخلی خوب و خدمات داخلی با کیفیت بالا نیز نیاز دارید. اگر کشتی‌ای دارید که از بیرون عالی به نظر می‌رسد (طراحی چشم‌نواز) اما داخل (محتوا) کم است، مردم کمتر تمایل دارند در آن کشتی باشند. از سوی دیگر، اگر شما یک فضای داخلی و خدمات داخلی شگفت انگیز دارید، اما کشتی شما کند است و موتور شما مستعد مشکلات (پیکربندی فنی) است، مردم به دنبال جایگزین های دیگری خواهند بود.

همانطور که می توانید تصور کنید، داوران (موتورهای جستجو) رتبه های بالایی را ارائه می دهند و کشتی ها (وب سایت هایی) را توصیه می کنند که استانداردهای ذکر شده در بالا را رعایت کرده و فراتر از آن باشند. رسالت و شهرت آنها به توصیه های خوب آنها بستگی دارد، به همین دلیل آنها این موضوع را بسیار جدی می گیرند. به همین دلیل است که استفاده از «تقلب‌ها» برای اینکه به نظر برسد کشتی خود را ارتقا داده‌اید، کار نخواهد کرد، زیرا در واقع آن را ارتقا نداده‌اید.

با کار بر روی بهبود هر قسمت از کشتی، به مرور زمان کشتی شما از هر نظر بهتر خواهد شد. در عین حال، شما تنها کشتی ای نیستید که تلاش می کند بهتر باشید، دیگران نیز همین کار را می کنند. در چنین رقابت شدید و شدیدی، هر دستاورد و پیشرفت کوچکی قابل توجه خواهد بود. با این کار می توانید به رتبه بالاتری در رقابت برسید و به یک توصیه تبدیل شوید.

ترفندهای سئو مربوط به گذشته است، سئوی جامع راه پیش رو است

در روزهای اولیه سئو، افراد می‌توانستند از انجام ترفندها فرار کنند. آنها کلمات کلیدی و لینک های داخلی را در صفحات قرار می دادند، محتوای نازک و نامربوط می نوشتند یا محتوای سایت های دیگر را حذف می کردند و آنها را با آن محتوا رتبه بندی می کردند. اینها چیزهای گذشته است. از آن زمان گوگل و سایر موتورهای جستجو الگوریتم های خود را روز به روز بهبود می بخشند. آنها دیگر گرفتار چنین ترفندهایی نمی شوند (بیشتر).

  How To Uncover Your Expertise To Become A Journalist's Source

حتی با وجود اینکه گوگل چندین بار الگوریتم خود را تغییر داده است، اکثر توصیه های ما از زمانی که شروع به کار کرده ایم ثابت مانده است. این توصیه ساده است (که به این معنی نیست که آسان است!): باید مطمئن شوید که سایت شما فوق العاده خوب است. داشتن یک وب سایت با محتوای باکیفیت، تجربه کاربری عالی و امنیت به روز، فوراً رتبه شما را بهبود نمی بخشد. اما در دراز مدت، مطمئناً تأثیر مثبتی بر سئوی شما خواهد داشت!

علاوه بر این، وب سایت های خوب تمایل به دریافت بک لینک های بیشتری از وب سایت های دیگر دارند و همچنین در رسانه های اجتماعی مورد توجه بیشتری قرار خواهند گرفت. قیاس کشتی قبلی را به خاطر دارید؟ این مانند دریافت توصیه‌هایی از سایر کشتی‌ها (وب‌سایت‌ها) است که ممکن است در آن رقابت باشند یا نباشند، که یک سیگنال قوی برای موتورهای جستجو است که وب‌سایت شما شگفت‌انگیز است.

علاوه بر این، افراد در وب سایتی که دوست دارند و در وب سایتی که درک نمی کنند متفاوت رفتار می کنند. گوگل از این نوع سیگنال‌های کاربر استفاده می‌کند تا بفهمد مردم چگونه سایت شما را درک می‌کنند. وب سایت های چشمگیر نیز منجر به تبدیل بالاتری خواهند شد. اگر مخاطبان شما وب سایت شما را دوست داشته باشند و درک کنند، مطمئناً شانس خرید محصولات شما یا بازگشت به وب سایت شما بسیار بیشتر است.

بیشتر بخوانید: بهینه سازی روزانه وب سایت: 6 کار برای سئو روزانه شما »

سئو زمان می برد

درک اینکه سئو زمان می برد تا به ثمر بنشیند، یک نکته کلیدی در رویکرد جامع به سئو است. شما فقط زمان و منابع محدودی برای بهبود سایت خود دارید. بنابراین باید تشخیص دهید که چه چیزی را می خواهید بهبود بخشید، یک برنامه حمله تهیه کنید، برنامه ریزی خود را اجرا کنید و بعد از مدتی نتایج این تغییرات را ببینید. گاهی اوقات تغییرات بزرگی ایجاد می کنید، گاهی اوقات تغییرات کوچکتری ایجاد می کنید که به نظر بزرگ نمی رسند. اما با گذشت زمان، آنها اضافه می شوند و به تدریج سایت شما را بهبود می بخشند.

  چرا سئوکاران باید برند را بسنجند؟ - جمعه تخته سفید

علاوه بر این، هر بار که تغییر یا بهبودی را اعمال می‌کنید، مدتی طول می‌کشد تا Google متوجه آن تغییر در ظاهر شود و در صفحات شما بخزد. سپس، گوگل باید این تغییرات را در الگوریتم رتبه بندی پیچیده خود در نظر بگیرد. بنابراین اگر بعد از چند هفته یا حتی چند ماه نتایج مورد انتظار خود را مشاهده نکردید، زیاد نگران نباشید. به یاد داشته باشید که این کار به زمان نیاز دارد و به بهبود هر جنبه از وب سایت خود تا حد امکان ادامه دهید!

سئو را به صورت جامع یاد بگیرید

البته شما می گویید، اما از کجا شروع کنیم؟ ما درک می کنیم که ممکن است از این توصیه غرق شوید. خوشبختانه راه های زیادی برای ارتقای دانش خود در مورد موضوعات ذکر شده در بالا وجود دارد.

برای شروع، ما یک دوره رایگان سئو را برای مبتدیان ارائه می دهیم، که نقطه شروعی عالی برای یادگیری نحوه عملکرد سئو است. اگر واقعاً می خواهید این دانش را عملی کنید، آموزش جامع SEO ما را امتحان کنید. نکات کاربردی زیادی برای شروع بهبود بسیاری از جنبه های سایت خود دریافت خواهید کرد.

برو نخست و دسترسی تمام دوره های سئو ما

باز ، همه ویژگی های برتر و آموختن سئو جامع نگر امروز با کارشناسان ما

فقط میخوای بخونی؟ این راهنماهای مبتدی مکان های عالی برای شروع هستند! اگر کمی آگاه تر هستید و به دنبال منابعی برای بهینه سازی جنبه های مختلف وب سایت خود هستید، توصیه می کنیم این مقالات را بررسی کنید:

منبع: https://yoast.com/holistic-seo/