4 بینش از نشت گوگل - تخته سفید جمعه
وبلاگ

4 بینش از نشت گوگل – تخته سفید جمعه

حالا باید بگویم که نحوه نگارش این در مستندات کاملاً مرموز است. اصطلاحات و اصطلاحات خاص گوگل، پیوندهای زیادی به اسناد دیگر وجود دارد که ما به آنها دسترسی نداریم، بنابراین واقعا نمی توانیم زمینه را ببینیم. اما آنچه به نظر من می رسد این است که گوگل به پیوند به نسبت حجم جستجوی مارک دار سایت های خاص علاقه دارد و این بخشی از روش کار یا کار پاندا است. بنابراین اجازه دهید من فقط توضیح دهم که چگونه می تواند کار کند.

بنابراین اگر سایتی دارید که لینک های زیادی دارد، اما هیچ ، واقعاً آن سایت خاص را جستجو نمی کند، ممکن است گوگل آن را جستجوی ناوبری نامید، هیچ ، آن سایت خاص را جستجو نمی کند، مثلاً tcapper.co. uk، سایت شخصی من، اسپویلر، ترافیک زیادی ایجاد نمی کند، اگر کسی برای tcapper.co.uk جستجو نکند، اما من میلیون ها لینک داشته باشم، کمی مشکوک است، درست است؟ اینجا یه چیزی اشتباهه بنابراین این نسبت یک مشکل را نشان می دهد.

مستندات به نظر می رسد که این به نوعی با نحوه کار پاندا مرتبط است. او همچنین به چیزی به نام Baby Panda اشاره می کند که به گفته مایک کینگ می تواند یک به روز رسانی محتوای مفید یا سیستم مرتبط باشد. این در واقع منطقی است.

باز هم، در آخرین وایت بردی که در روز جمعه درباره به‌روزرسانی‌های مارس انجام دادم، حدس زدم که برندسازی راه خوبی برای رسیدگی به برخی از مشکلاتی است که Google در حال حاضر با آن مواجه است، برخی از بحران‌هایی که در حال حاضر با آن مواجه است. به طور حکایتی، اکثر سایت‌هایی که مشاهده می‌کنید با به‌روزرسانی‌های محتوای مفید مورد بازدید قرار می‌گیرند، ممکن است با توجه به سطح ترافیک آن‌ها، نام تجاری کمی کوچک‌تر از آنچه انتظار می‌رود داشته باشند.

  4 alternatives à Google Tag Manager

این به شدت حکایتی است. استثناهایی وجود دارد. اما جالب است. این به نوعی با بسیاری از آزمایشات مطابقت دارد، اما من فکر می کنم هیچ ، در اینجا به چنین اقدام خام مشکوک نبود. بنابراین به مرور زمان بیشتر به این موضوع باز خواهیم گشت. اما بله، کمی برای فکر ،.

منبع: https://moz.com/blog/google-leak-whiteboard-friday