Google Ads کلمات کلیدی کم فعالیت را از ماه ژوئن به حالت تعلیق در می آورد
وبلاگ

Google Ads کلمات کلیدی کم فعالیت را از ماه ژوئن به حالت تعلیق در می آورد

بر اساس ایمیلی که برای تبلیغ کنندگان تیم گوگل ادز ارسال شده است، Google Ads از ماه ژوئن به طور خودکار کلمات کلیدی کم فعالیت را متوقف می کند.

فعالیت کم چیست؟ کمپین هایی که بیش از 13 ماه پیش ایجاد شده اند و در 13 ماه گذشته هیچ نمایشی ایجاد نکرده اند.

چرا ما اهمیت می دهیم. ناوا هاپکینز آن را به خوبی در لینکدین توضیح داد: «کلمات کلیدی بدون نمایش در حساب شما عملکرد حساب شما را پایین می‌آورد. ما اسنادی از آزمون DOJ را دیده‌ایم که امتیاز کیفیت یک حساب را برجسته می‌کند. به نظر شما داشتن صدها/هزاران کلمه کلیدی بدون نمایش در حساب چگونه است؟ »

کلیدواژه های متوقف شده را دوباره فعال کنید. اگر یک کلمه کلیدی متوقف شده را مجدداً در Google Ads فعال کنید، اگر در سه ماه آینده هیچ نمایشی دریافت نکرد، Google به طور خودکار دوباره آن را متوقف می کند.

چرا این تغییر. به گفته گوگل، بنابراین تبلیغ‌کنندگان «روی کلمات کلیدی که منجر به نتایج می‌شوند تمرکز می‌کنند».

مکث گروه تبلیغاتی به عنوان یادآوری، Google Ads در ماه مارس شروع به تعلیق خودکار گروه های تبلیغاتی کم فعالیت کرد.


جدید در سرزمین موتورهای جستجو

درباره نویسنده

دنی گودویندنی گودوین

دنی گودوین از سال 2022 سردبیر موتور جستجو Land & Search Marketing Expo – SMX بوده است. او در سال 2022 به عنوان سردبیر ارشد به Search Engine Land پیوست. او علاوه بر گزارش در مورد آخرین اخبار در بازاریابی جستجو، برنامه Subject Matter Expert (SME) Search Engine Land’s را نیز مدیریت می کند. او همچنین به برنامه ریزی رویدادهای SMX در ایالات متحده کمک می کند.

  7 Strategies for Creating Epic Content That Converts

گودوین از سال 2007 در مورد آخرین تحولات و روندهای جستجو و بازاریابی دیجیتال ویرایش و می نویسد. او قبلا سردبیر مجله موتور جستجو (از 2017 تا 2022) و سردبیر Momentology (از 2014 تا 2016) و سردبیر جستجو. نظارت بر موتور (از 2007 تا 2014). او در کنفرانس های تحقیقاتی و رویدادهای مجازی متعددی سخنرانی کرده است و تخصص او توسط طیف گسترده ای از نشریات و پادکست ها جستجو شده است.

منبع: https://searchengineland.com/google-ads-will-pause-low-activity-keywords-starting-in-june-440085