وبلاگ

30% تخفیف برای تمامی محصولات Yoast! • Yoast

جمعه سیاه به سرعت نزدیک می شود و در Yoast، زمان بزرگترین فروش سال است! در حال حاضر می توانید تمامی محصولات ما را با 30 درصد تخفیف دریافت کنید. این فروش فقط چند روز طول می کشد، پس حتما از شانس خود استفاده کنید. نه تنها بزرگترین تخفیف سال را دریافت خواهید کرد، بلکه به ازای هر فروش که انجام می دهیم، 1 دلار به One Tree Planted اهدا خواهیم کرد. چیزی را از دست نده!

امروز با Yoast SEO Premium در پول خود صرفه جویی کنید و سبز شوید. نه تنها می توانید از تجزیه و تحلیل محتوای ممتاز ما برای نوشتن محتوای با کیفیت و دریافت آن چراغ سبز استفاده کنید. اما افزونه ممتاز ما همچنین به شما کمک می کند تا ترافیک وب سایت خود را افزایش دهید و تجارت خود را به طور پایدار توسعه دهید. اگر سئوی خود را جدی می گیرید، Yoast SEO Premium ضروری است زیرا سئو را آسان تر می کند و به شما کمک می کند بازدیدکنندگان بیشتری را به وب سایت خود جذب کنید.

یکی از جدیدترین ویژگی‌های ما که می‌خواهیم در اینجا برجسته کنیم، ویژگی هوش مصنوعی مولد Yoast SEO Premium است. این ویژگی به شما کمک می کند تنها با یک کلیک عناوین موثر و توضیحات متا ایجاد کنید. این ویژگی هوش مصنوعی از فناوری پیشرفته برای صرفه جویی در وقت شما و افزایش نرخ کلیک شما استفاده می کند!

علاوه بر Yoast SEO، افزونه‌ها و بسته‌های دیگری را نیز ارائه می‌کنیم که ابزارهای مناسبی را برای جایگاه شما فراهم می‌کنند. به عنوان مثال، اگر یک فروشگاه آنلاین، وب سایت خبری، فروشگاه محلی یا ویدیو در وب سایت خود دارید. انواع مختلف وب سایت ها نیازهای سئوی متفاوتی دارند و ما ابزار مناسبی برای همه داریم. همه با 30٪ تخفیف در طول فروش جمعه سیاه*، پس همین الان صفحه فروش ما را بررسی کنید:

  You Can't Compare Backlink Counts in SEO Tools: Here's Why

*این فروش در 28 نوامبر 2023 ساعت 12 بعد از ظهر به پایان می رسد (CEST)

منبع: https://yoast.com/black-friday-sale-announcement/