وبلاگ

Google Ads برای به روز رسانی خط مشی در مورد تبلیغات پاداش

هدایای ربات گوگل

Google Ads آن را به روز می کند سیاست های تبلیغات پاداش امکان ارائه اقلام غیرمستقیم یا غیر پولی به عنوان پاداش. این تغییر خط مشی در 31 اکتبر 2023 انجام خواهد شد.

گوگل اعلام کرده است که اقلام پولی مستقیم به عنوان پاداش تحت هر شرایطی ممنوع است، بنابراین تغییری در این زمینه وجود ندارد.

من این ایمیل را از طریق حساب تبلیغاتی AdMob خود دریافت کردم، اما برخی از ناشران AdSense نیز آن را دریافت کردند.

گوگل نوشت که سه شرط برای این استثنا وجود دارد:

(1) پاداش فقط برای یک مورد یا خدمات در پلت فرم، وب سایت یا برنامه ناشر قابل بازخرید و استفاده است.

(2) پاداش قابل انتقال نیست. و

(3) تخفیف یا جوایز کوپن برای اقلام فیزیکی نباید از 25٪ ارزش کل کالا تجاوز کند.

در ادامه این ایمیل آمده است:

برای اهداف سیاست های به روز شده:

  • “اقلام پولی مستقیم” به معنای هر شکلی از مناقصه قانونی یا سایر روش های پرداخت است که می تواند مستقیماً برای خرید کالا یا خدمات در دنیای واقعی استفاده شود. مثال: پول نقد، ارز دیجیتال، کارت هدیه
  • «اقلام غیرمستقیم یا غیر پولی» به معنای هر چیزی است که دارای ارزش پولی است اما روش پرداخت مستقیم در دنیای واقعی نیست یا هر چیزی که در دنیای واقعی ارزش پولی ندارد. مثال: تخفیف، پاداش یا امتیاز وفاداری، تحویل رایگان یک محصول، آزمایش رایگان یک محصول یا خدمات، عمر اضافی شخصیت بازی، پوسته شخصیت بازی
  • «غیرقابل انتقال» به معنای پاداشی است که فقط توسط همان کاربری که آن را دریافت کرده است قابل بازخرید و استفاده است و مستقیماً قابل تبدیل به اقلام مستقیم پولی یا اقلام قابل انتقال به شخص ثالث نیست. مثال‌ها: یک کد تخفیف، امتیاز وفاداری، یا مورد درون بازی که فقط توسط یک کاربر خاص از طریق حساب متصل خود قابل بازخرید و استفاده است و نمی‌تواند مستقیماً به پول نقد تبدیل شود یا برای خرید کالایی که می‌تواند به شخص دیگری منتقل شود، استفاده شود. .
  چگونه بودجه خزیدن خود را بهینه کنیم • Yoast

گوگل نوشت: “لطفاً به روز رسانی را مرور کنید تا مشخص کنید آیا بر واحدهای تبلیغاتی پاداش شما تأثیر می گذارد یا خیر. اگر واحدهای تبلیغاتی پاداش های شما قبلاً تایید شده اند اما فکر می کنید دیگر نباید پس از به روز رسانی رد شوند، می توانید درخواست بازبینی یا تجدید نظر کنید. از ماه اکتبر. 31، 2023. درباره درخواست بازبینی یا تجدیدنظر بیشتر بدانید.

این هم اسکرین شات از ایمیلی که دریافت کردم:

Google Ads برای به روز رسانی خط مشی در مورد تبلیغات پاداش

در اینجا شخص دیگری است که این را دریافت کرده است:

بحث در انجمن در ایکس.

منبع: https://www.seroundtable.com/google-ads-to-update-policy-on-ads-that-offer-rewards-36194.html