وبلاگ

Google Core & Spam به‌روزرسانی اکتبر، به‌روزرسانی 1 اکتبر، Bard Assistant و موارد دیگر

این هفته، گوگل به‌روزرسانی اصلی دیگر را رسماً منتشر کرد، به‌روزرسانی اصلی اکتبر 2023. همچنین، یک روز قبل از شروع انتشار آپدیت ضد هرزنامه اکتبر 2023 توسط گوگل. ما همچنین یک به‌روزرسانی الگوریتم تأیید نشده گوگل را در 1 اکتبر آغاز کرده‌ایم. دیشب گوگل نیز در نمایه سازی یا ارائه محتوای جدید با مشکلاتی مواجه شد. گوگل دستیار جدید با بارد را که تا چند ماه دیگر عرضه خواهد شد، تیز کرده است. این هفته گزارش ماهانه وب مستر گوگل را منتشر کردم. گوگل اعلام کرد که پرس و جوها را حذف نمی کند یا آنها را با جستارهای پولی بهتر جایگزین نمی کند. گوگل مشکل بزرگی با هرزنامه درگذشت. گوگل سند مفیدی منتشر کرده است که توضیح می دهد چرا ترافیک Discover ممکن است تغییر کند. بینگ DALL-E 3 را برای تولید تصویر منتشر کرد و اکنون به خوبی کار می کند. تبلیغات خدمات محلی فیلتر شده توسط Google اکنون تبلیغ کنندگان منحصر به فردی را در بارگذاری صفحه نشان می دهد. Google Keyword Planner دیگر کلمات کلیدی و گروه‌های تبلیغاتی را پیش‌بینی نمی‌کند. Google در حال آزمایش “پرسش شما” در “درخواست” افراد است. گوگل در حال آزمایش یک چرخ فلک جدید از هتل است. پانل های دانش بینگ کارت های بیشتری را یاد گرفتند. بینگ همچنین در حال آزمایش فصل های ویدیویی است. Bing تعداد بازدیدهای ماهانه برای جستجوی تبلیغات را نشان می دهد. بینگ در حال آزمایش تبلیغات پرطرفدار با چرخ فلک بینگ است. اکنون می توانید نمایه های اجتماعی خود را در نمایه های کسب و کار Google ویرایش کنید. داده های گروه بندی شده برای نمایه های کسب و کار Google دستخوش تغییرات شده است. Apple Business Connect منابع گروه همتا را اضافه کرد. ابزار وب مستر بینگ رنگ های خود را به آبی تیره تر به روز کرده است. و اگر می‌خواهید به حمایت مالی از این وبلاگ‌ها کمک کنید، به آن سر بزنید patreon.com/barryschwartz. این برترین اخبار جستجوی این هفته در میزگرد موتورهای جستجو بود.

  Canonical Issues: FInd and Fix Them

حمایت شده توسط بروسکلیکه از سال 1996 بهینه سازی بازاریابی جستجو را انجام می دهد و همچنین دارای عملکردی باورنکردنی است پلت فرم آموزش سئو.

حتماً در فید ویدیوی ما مشترک شوید یا مستقیماً در iTunes مشترک شوید، پادکست های اپل، Spotify، پادکست گوگل یا پخش کننده پادکست مورد علاقه خود از این به روز رسانی ها مطلع شوید و ویدیو را در پس زمینه دانلود کنید. اینجاست یوتیوب نسخه جریان برای نسخه اصلی iTunes، اینجا کلیک کنید

جستجوی موضوعات بحث:

خواهش میکنم در یوتیوب مشترک شوید یا از طریق iTunes یا RSS Reader مورد علاقه خود مشترک شوید. فراموش نکنید که در زیر با پاسخ صحیح نظر دهید و موفق باشید!

منبع: https://www.seroundtable.com/video-10-06-2023-36174.html