Google Publisher Center دیگر به شما اجازه اضافه کردن انتشارات را نخواهد داد
وبلاگ

Google Publisher Center دیگر به شما اجازه اضافه ، انتشارات را نخواهد داد

Google اجازه نمی دهد ناشران به صورت دستی پست ها را به مرکز ناشران Google اضافه کنند. در عوض، گوگل به طور خودکار صفحات پست واجد شرایط را در اواخر سال جاری اضافه خواهد کرد.

این تغییر احتمالاً منجر به سردرگمی بیشتر در مورد گنجاندن Google News خواهد شد، چیزی که ما برای سال‌ها از زمانی که Google فرآیند گنجاندن در سال 2019 را تغییر داد، داشتیم.

آنچه گوگل گفت گوگل نوشت:

از امروز، ناشران دیگر نمی‌توانند پست‌هایی را به مرکز ناشران اضافه کنند. ما این تغییر را به عنوان بخشی از انتقال به انتشار صفحات انتشار خودکار ایجاد شده در اواخر امسال انجام می دهیم.

گوگل اضافه کرد که قبلاً این ویژگی به ناشران اجازه می داد تا به صورت دستی یک صفحه منبع ایجاد کنند که کاربران بتوانند آن را دنبال کنند. اما در آینده، “ناشران با صفحات انتشار دستی ایجاد شده تا پایان سال، زمانی که صفحات به طور خودکار ایجاد می شوند، به ویژگی های شخصی سازی دسترسی خواهند داشت.” کاربران همچنان می توانند نشریات مورد علاقه خود را دنبال کنند.

Google افزود: «محتوای ناشرانی که به خط‌مشی‌های محتوای ما پایبند هستند، به‌طور خودکار در Google News و در همه سطوح خبری واجد شرایط بررسی هستند.»

چه شکلی بود. در اینجا یک اسکرین شات در مرکز ناشر Google آمده است که نحوه افزودن یک پست را نشان می دهد. توجه داشته باشید که این ناپدید می شود:

مرکز ناشر Google یک انتشارات اضافه کنیدمرکز ناشر Google یک انتشارات اضافه کنید

چرا ما اهمیت می دهیم. من انتظار دارم این تغییر باعث ناامیدی و سردرگمی بیشتر ناشران شود. همانطور که می دانید، کل فرآیند گنجاندن Google News که قبلاً فرآیندی واضح و ساده بود، اکنون خودکار و بسیار نامشخص و کاملاً غیرشفاف است.

  چرا دسترسی مهم است (در عصر هوش مصنوعی) • Yoast

این فقط اوضاع را برای ناشران گیج کننده تر می کند.

منبع: https://searchengineland.com/google-publisher-center-to-stop-allowing-you-to-add-publications-439978