We Will You: The Whiteboard اپیزودهای جمعه که صنعت را در سال 2023 تکان داد
وبلاگ

We Will You: The Whiteboard اپیزودهای جمعه که صنعت را در سال 2023 تکان داد

در چشم انداز دائماً در حال تغییر SEO، جلوتر ماندن از منحنی ضروری است. برای سال‌ها، وایت‌برد جمعه Moz یک منبع قابل اعتماد برای علاقه‌مندان و متخصصان سئو در همه جا بوده است. در سال 2023، سفری خارق العاده رخ داده است. شامل چهار قاره و گرد هم آوردن مجموعه متنوعی از 30+ میزبان سئو برای قسمت های فیلم که موضوعاتی مانند استراتژی سئو، بازاریابی محتوا، سئو فنی و البته دو مورد از داغ ترین موضوعات را پوشش می دهد: SEO، هوش مصنوعی و Google Analytics 4.

Whiteboard Friday 2023 بدون تیم باورنکردنی MozCon، سارا گالپین، فیلمبردار مستقر در لندن، دوستان ما در Pi Datametrics، که دفتر خود را به روی ما باز کردند، تیم و انجمن باورنکردنی SEO زنان در فناوری که کنفرانس باورنکردنی خود را به اشتراک گذاشتند، امکان پذیر نخواهد بود. . در لندن و فیلادلفیا با ما، Seer Interactive که سخاوتمندانه فضای اداری خود را اهدا کرد، Five Five Collective، یک شرکت تولید و فیلم فوق‌العاده مستقر در فیلادلفیا، GoNetYourself، یک استودیوی فیلمبرداری فوق‌العاده مستقر در سیاتل، و البته همه میزبان‌های باورنکردنی ما که از آن استفاده کردند. زمان برای به اشتراک گذاشتن بینش ارزشمند خود را با همه ما.

با نزدیک شدن به پایان سال، ما مشتاقیم که 10 قسمت برتر یکی از پرتلاطم ترین سال های تاریخ صنعت جستجو را برای شما به ارمغان بیاوریم. این قسمت‌ها که توسط برخی از باهوش‌ترین ذهن‌های صنعت سئو میزبانی می‌شوند، بینش‌ها و استراتژی‌های عملی را ارائه می‌دهند که می‌توانند تلاش‌های سئوی شما را افزایش دهند. چه شما یک متخصص سئو باتجربه باشید و چه به تازگی سفر خود را شروع کرده اید، چیزی برای همه ارزشمند است.

  How to Make AI Your Writing Sidekick for Content Marketing

در صورتی که آنها را از دست دادید، در اینجا 10 قسمت برتر امسال آمده است!

منبع: https://moz.com/blog/best-of-whiteboard-friday-2023