وبلاگ

Yoast SEO 21.1 پیشرفت های بیشتری را به ارمغان می آورد • Yoast

امروزه تقاضای دائمی برای شیوه های سئو موثرتر و کارآمدتر وجود دارد. با در نظر گرفتن این موضوع، ما دائما در حال به روز رسانی و اصلاح ویژگی های Yoast SEO هستیم. یکی از نقاط عطف ما انتشار Yoast SEO 21.0 بود، جایی که ما هوش مصنوعی مولد پیشگام را برای تعریف مجدد بهینه سازی SEO نشان دادیم. در نسخه بعدی، Yoast SEO 21.1، ما در حال بهبود این کار هستیم.

هوش مصنوعی در Yoast SEO

در Yoast SEO 21.0، ابزار هوش مصنوعی مولد را معرفی کردیم که تولید عناوین و توضیحات متا بهینه شده برای سئو را آسان‌تر می‌کرد. این ابزار دیگر یک تلاش دستی خسته کننده نیست، این ابزار قدرت ایجاد عناوین و توضیحات جذاب را تنها با یک کلیک به شما می دهد. این اپلیکیشن خلاقانه هوش مصنوعی، پیچیدگی بهینه سازی SEO را از بین می برد و زمان ارزشمندی را برای تولید محتوای ممتاز آزاد می کند.

در اینجا ویدیوی فوق العاده ای است که برای یادآوری شما ساخته ایم!

بر اساس این پایه، ما هیجان زده هستیم که Yoast SEO 21.1 را معرفی کنیم و به سفر خود به سمت بهینه سازی SEO شما با هوش مصنوعی ادامه دهیم. ما در حال انجام اولین بهبودهای پشت صحنه برای بهبود عملکرد و نتایج ویژگی مولد هوش مصنوعی هستیم. این باعث می‌شود محتوای شما جذاب‌تر شود، در حالی که ویژگی بهینه‌شده سئوی آن را حفظ می‌کند. به یاد داشته باشید که ویژگی AI generator تنها زمانی کار می کند که تجزیه و تحلیل SEO فعال باشد. اگر آن را فعال نکرده اید، پیامی به شما نشان می دهیم که هشدار می دهد.

  What’s the Best Strategy for Your Business?
اجازه دهید هوش مصنوعی در Yoast SEO به شما در ایجاد عناوین عالی و توضیحات متا کمک کند

بیشترین بهره را از Yoast SEO Premium ببرید

اگر هنوز برای گنجاندن هوش مصنوعی در استراتژی سئو خود مردد هستید، توصیه می کنیم Yoast SEO Premium را امتحان کنید. این امکان دسترسی به عملکرد قوی هوش مصنوعی ما را فراهم می کند و ابزارهای پیشرفته دیگری را برای بهبود عملکرد سئو سایت در اختیار شما قرار می دهد. به علاوه، این ابزارها به طور ویژه برای ساده ، گردش کار و افزایش بهره وری شما طراحی شده اند.

رفع و بهبود

طبق معمول نسخه های جدید ما، Yoast SEO 21.1 مجموعه ای از اصلاحات و بهبودها را برای بهبود عملکرد به ارمغان می آورد. ما همیشه در تلاش هستیم تا Yoast SEO را ابزاری کاربردی و قابل اعتماد نگه داریم که نیازهای شما را برآورده کند.

ما از اعتماد شما به Yoast SEO قدردانی می کنیم و هدف ما همیشه ارائه ابزارهایی است که روال سئو شما را ساده می کند. بنابراین می‌خواهیم شما را تشویق کنیم که به Yoast SEO Premium ارتقا دهید تا پتانسیل کامل قابلیت‌های SEO سایت خود را با هوش مصنوعی و ویژگی‌های پیشرفته ما آزاد کنید.

به روز رسانی Yoast SEO 21.1

Yoast SEO 21.0 یک موفقیت بزرگ بود و ما بی صبرانه منتظریم تا به شما نشان دهیم که چه چیزی در آینده است. همانطور که ما به بهبود تجربه سئوی شما ادامه می دهیم، به دنبال بازخورد شما هستیم تا به ما در اصلاح بیشتر خدماتمان کمک کند. در مورد این مقاله نظر دهید، از انجمن های وردپرس استفاده کنید یا از طریق شبکه های اجتماعی با ما تماس بگیرید، همه چیز خوب است. با هدایت بازخورد شما، ما می توانیم اطمینان حاصل کنیم که Yoast SEO با کیفیت، کارآمد و کاربرپسند باقی می ماند. با SEO در Yoast SEO 21.1 هوشمندتر باشید!

منبع: https://yoast.com/yoast-seo-september-5-2023/