وبلاگ

Yoast SEO 21.4 پیشرفت های بیشتری را به ارمغان می آورد • Yoast

ما هیجان زده هستیم که آخرین نسخه Yoast SEO را معرفی کنیم که به شما کمک می کند عملکرد وب سایت خود را در نتایج موتورهای جستجو بهینه کنید. این به‌روزرسانی ویژگی‌های ما را بهبود می‌بخشد و پیشرفت‌هایی را به ارمغان می‌آورد که تلاش‌های سئوی شما را به سطح بالاتری می‌برد. برای Yoast SEO 21.4 آماده شوید!

بهبود ارزیابی بیشتر

در Yoast، ما اهمیت نوشتن محتوایی را درک می کنیم که با مخاطبان و موتورهای جستجوگر شما طنین انداز شود. ما به شما کمک می کنیم با ابزارهای خوانایی خود به این تعادل ظریف دست یابید. با استفاده از آنها در کنار تجزیه و تحلیل SEO ما، می توانید مطمئن شوید که محتوای شما برای زمان اصلی آماده است.

ارزیابی خوانایی خوانایی محتوای شما را مطالعه می کند و اطلاعاتی در مورد چگونگی بهبود آن ارائه می دهد. ما دائماً این ویژگی‌ها را اصلاح می‌کنیم و دید بهتری از نحوه نمایش محتوای شما و کارهایی که می‌توانید برای جذاب‌تر ، آن برای کاربران انجام دهید، ارائه می‌کنیم.

در Yoast SEO 21.4، بهبودهای مختلفی در بررسی ها ایجاد کردیم. به عنوان مثال، ما تطبیق عبارات کلیدی را در آن بهبود دادیم تراکم عبارات کلیدی ارزیابی علاوه بر این، ما را برجسته کردیم تراکم عبارات کلیدی و H1 ساده ارزیابی های قوی تر تطبیق عبارات کلیدی در ژاپنی بهتر است زیرا اکنون می‌توانیم عبارات کلیدی را که حاوی کاراکترهای بزرگ هستند مطابقت دهیم.

با این پیشرفت ها، بینش عمیق تری در مورد خوانایی متن خود به دست خواهید آورد و توصیه های عملی برای دسترسی بیشتر به محتوای خود برای مخاطبان گسترده تر دریافت خواهید کرد. چه یک نویسنده باتجربه باشید و چه به تازگی سفر SEO خود را آغاز کرده اید، تجزیه و تحلیل خوانایی راهنمای قابل اعتماد شما برای ایجاد محتوایی است که پیچیدگی و وضوح را کاملا متعادل می کند.

  Step-by-Step Guide for Online Stores

اکنون به Yoast SEO 21.4 به روز رسانی کنید

به آخرین نسخه Yoast SEO ارتقا دهید و دنیایی از امکانات را برای SEO خود باز کنید. با ویژگی‌ها، پیشرفت‌ها و اصلاحات پیشرفته، این نسخه به گونه‌ای طراحی شده است که تلاش‌های SEO شما را به ارتفاعات جدیدی برساند.

منبع: https://yoast.com/yoast-seo-october-17-2023/