وبلاگ

قدرت استفاده نشده هوش آدرس ایمیل را باز کنید

Email Marketing People SS 1920 1800x450

ایمیل بخشی جدایی ناپذیر از زندگی شخصی و حرفه ای ماست. ما از آن برای ایجاد و ورود به حساب‌های آنلاین، اشتراک در محتوای جدید، ارتباط بر روی پلت‌فرم‌های دیجیتال و تأیید هویت خود استفاده می‌کنیم. این کلید ردپای دیجیتال ما است.

اما آیا می‌دانستید که اطلاعات مربوط به آدرس ایمیل ساده این پتانسیل را دارد که علم داده مؤثرتر، بهبود بازاریابی، افزایش فروش، بهبود تجربه مشتری و ابداع مجدد طرح‌های تحلیلی را تقویت کند؟

به متخصصان در یک وبینار زنده بپیوندید تا یاد بگیرید چگونه از پتانسیل گسترده ایمیل های اطراف برای به دست آوردن بینش ارزشمند، فعال ، کمپین های بازاریابی شخصی و بهبود عملکرد کلی کسب و کار خود استفاده کنید.

با ثبت نام و شرکت بیشتر بدانید “قدرت دست نخورده هوش ایمیل را باز کنید” ارائه شده توسط AtData.


برای دیدن وبینارهای بیشتر جستجوگر زمین اینجا را کلیک کنید.


جدید در سرزمین موتورهای جستجو

درباره نویسنده

سینتیا رامسران

سینتیا رامسران مدیر محتوای سفارشی در رسانه سوم، ناشران Search Engine Land و MarTech است. سینتیا یک داستان نویس چند کانالی با بیش از دو دهه تجربه در زمینه نویسندگی و بازاریابی محتوا، تخصص سینتیا در زمینه بازاریابی، فناوری، مالی، تولید و صنایع بازی است. او فیلمنامه نویس / تهیه کننده برای CNBC.com بوده و رهبری فکری را برای آن ایجاد کرده است. KPMG. سینتیا بومی کوئینز، نیویورک است و لیسانس و MBA خود را از دانشگاه سنت جان دریافت کرده است.

  مطالعات نشان می دهد که 94 درصد از پیوندهای Google SGE با نتایج جستجوی ارگانیک متفاوت است

منبع: https://searchengineland.com/unleash-the-untapped-power-of-email-address-intelligence-432200