7 Best AI SEO Tools to Boost Your Website’s Visibility
وبلاگ

7 بهترین ابزار سئو هوش مصنوعی برای بهبود دید وب سایت شما » رتبه ریاضی

بهینه سازی موتور جستجو (SEO) برای موفقیت هر وب سایت یا کسب و کاری مهم است.

با این حال، روش‌های سنتی سئو زمان‌بر هستند و شامل کارهایی مانند تحقیق کلمات کلیدی، ایجاد محتوای بهینه‌شده برای سئو و پیاده‌سازی تکنیک‌های پیشرفته هستند.

خوشبختانه، با ظهور هوش مصنوعی (AI)، اکنون می توانید فرآیند سئو را بدون استفاده از ابزارهای سئوی AI ساده کنید.

در این مقاله، بهترین ابزارهای سئوی هوش مصنوعی را مورد بحث قرار می دهیم که به شما کمک می کند هوشمندتر کار کنید و از رقبا جلوتر بمانید.

اکنون بیایید در مورد ابزارهای سئوی هوش مصنوعی صحبت کنیم تا به شما کمک کنند تا دید وب سایت خود را افزایش دهید.

1 رتبه بندی محتوای ریاضی AI

Rank Math’s Content AI یک ویژگی مبتنی بر هوش مصنوعی است که در افزونه Rank Math SEO تعبیه شده است.

ویژگی‌هایی مانند تجزیه و تحلیل سئوی درون صفحه، بینش محتوا، ایده‌های جدید در مورد موضوع، ردیابی کلمات کلیدی و پیشنهاداتی برای بهبود رتبه‌بندی وب‌سایت ارائه می‌دهد، که آن را به یک راه‌حل ارزشمند برای بهینه‌سازی موتورهای جستجو تبدیل می‌کند.

Rank Math’s Content AI با بیش از 40 ابزار هوش مصنوعی قدرتمند بسته بندی شده است تا نوشتن شما را ساده کند و روند تولید محتوا را بهبود بخشد.

ابزارهای هوش مصنوعی محتوا

برای دسترسی به Content AI نیازی به نصب افزونه اضافی ندارید. تمام ویژگی های آن به راحتی در رتبه بندی SEO ادغام شده است و شما هر ماه اعتبار رایگان برای استفاده از این ویژگی ها دریافت می کنید.

بنابراین فوراً شروع کنید، و اگر به اعتبارات بیشتری نیاز دارید، همیشه می‌توانید در یک طرح هوش مصنوعی محتوا به انتخاب خود مشترک شوید!

2 ChatGPT

ChatGPT یک ابزار پیشرفته مبتنی بر هوش مصنوعی است که توسط OpenAI توسعه یافته است که از پردازش زبان طبیعی (NLP) و الگوریتم‌های یادگیری عمیق برای درک و تولید پاسخ‌های شبیه به انسان استفاده می‌کند. این باعث می شود که در انجام وظایف مختلف سئو همه کاره باشد.

  مقدمه ای بر Google Tag Manager (GTM) | سئو

ChatGPT با ارائه پیشنهادهایی برای بهبود خوانایی، مرتبط بودن و سئو دوستی به بهینه سازی محتوا کمک می کند. بر اساس کلمات کلیدی و موضوعات مشخص شده، می‌تواند طرح‌های محتوا، توضیحات متا و برچسب‌های عنوان تولید کند.

ابزار سئو هوش مصنوعی – ChatGPT

ChatGPT می‌تواند پیشنهادهای کلیدی مرتبط را بر اساس ورودی‌های کاربر یا موضوعات خاص ایجاد کند. توانایی آن در درک زمینه و هدف جستجو به شناسایی کلمات کلیدی با پتانسیل بالا کمک می کند که می توانند ترافیک ارگانیک را به وب سایت شما هدایت کنند.

تحقیق کلمات کلیدی در ChatGPT

ChatGPT سه طرح را ارائه می دهد، یعنی Plus (20 دلار در ماه)، تیم (25 دلار در ماه) و Enterprise (با تیم فروش آنها تماس بگیرید).

3 گوگل جمینی

Google Gemini یک ابزار سئوی هوش مصنوعی مشابه ChatGPT OpenAI است.

اگرچه Gemini می‌تواند متن را مانند سایر مدل‌های زبانی (LLM) درک و تولید کند، اما می‌تواند به راحتی انواع مختلف اطلاعات مانند تصاویر، صدا، ویدئو و کد را پردازش و ترکیب کند.

به عنوان مثال، شما می توانید یک درخواست مانند در این عکس چه اتفاقی می افتد? با یک تصویر، و Gemini تصویر را توصیف می کند و به سوالات پیچیده تری در مورد آن پاسخ می دهد.

گوگل جمینی

این قابلیت Gemini را در مدیریت انواع داده ها و ارائه پاسخ های جامع همه کاره می کند.

همچنین یک نسخه پریمیوم را ارائه می دهد که برای دو ماه اول رایگان است و پس از آن 19.99 دلار در ماه قیمت دارد.

4 گرامر

Grammarly یک دستیار نوشتاری مبتنی بر هوش مصنوعی است که به شما کمک می کند تا با ارائه پیشنهاداتی در مورد گرامر، علائم نگارشی، سبک، لحن و وضوح، نوشتار خود را بهبود ببخشید.

  How to Understand, Measure, and Improve Your Organic CTR

قابلیت‌های هوش مصنوعی Grammarly فراتر از بررسی‌های گرامر و سبک اولیه است. همچنین می‌تواند ناسازگاری‌ها را در نوشتار شناسایی کند، واژگان را بهبود ببخشد، و حتی بینشی در مورد عادات و الگوهای نوشتاری در طول زمان ارائه دهد.

گرامر

این بازخورد شخصی به شما کمک می کند تا مهارت های نوشتاری خود را توسعه دهید و به یک ارتباط با اعتماد به نفس بیشتری تبدیل شوید.

همچنین یک افزونه کروم را برای بهبود مؤثر نوشتار شما ارائه می دهد.

علاوه بر این، Grammarly با پلتفرم‌های نوشتاری مختلف، از جمله مرورگرهای وب، مایکروسافت آفیس، Google Docs و موارد دیگر ادغام می‌شود. این به شما امکان می دهد مستقیماً در محیط نوشتن خود به پیشنهادات Grammarly دسترسی داشته باشید و اجرای تغییرات و بهبود گردش کار نوشتن خود را آسان تر می کند.

5 MarketMuse

MarketMuse به شما کمک می کند تا با تجزیه و تحلیل محتوای موجود و مقایسه آن با محتوای رقیب، شکاف های محتوا را شناسایی کنید.

اطلاعاتی در مورد موضوعات، کلمات کلیدی و تغییرات معنایی که در محتوای یک وب سایت وجود ندارد را ارائه می دهد و به شما این امکان را می دهد که این شکاف ها را پر کنید و محتوای جامع و با کیفیت بالا برای مخاطبان خود ایجاد کنید.

MarketMuse

MarketMuse برنامه های پریمیوم را با شروع ماهانه 149 دلار ارائه می دهد.

6 اهرفس

Ahrefs یک ابزار سئوی رایگان و جامع هوش مصنوعی است که ویژگی‌های زیادی را برای بهبود دید وب‌سایت و رتبه‌بندی موتورهای جستجو فراهم می‌کند.

Ahrefs با قابلیت های قدرتمند مبتنی بر هوش مصنوعی، ابزارهایی را برای تحقیق کلمات کلیدی، تجزیه و تحلیل بک لینک، بهینه سازی محتوا و موارد دیگر ارائه می دهد.

اهرفس

Ahrefs با مجموعه ابزارهای قوی خود، به شما در جنبه های مختلف سئو، از جمله تحقیق کلمات کلیدی، تجزیه و تحلیل بک لینک، بهینه سازی محتوا و موارد دیگر کمک می کند.

  Comment développer une stratégie de contenu qui donne des résultats

7 دستیار نگارش SEO Semrush

Semrush یک پلت فرم بازاریابی دیجیتال همه در یک است که ابزارهای سئو مبتنی بر هوش مصنوعی را برای تحقیق کلمات کلیدی، تجزیه و تحلیل رقبا و بهینه سازی محتوا ارائه می دهد.

Semrush SEO Writing Assistant ابزار قدرتمندی است که برای ایجاد محتوای بهینه طراحی شده است که رتبه خوبی در نتایج موتورهای جستجو دارد.

این پیشنهادات و توصیه‌های بلادرنگ را بر اساس بهترین شیوه‌های سئو ارائه می‌دهد و اطمینان حاصل می‌کند که محتوا هم هدف کاربر و هم الزامات موتور جستجو را برآورده می‌کند.

دستیار تحریریه سمروش

Semrush SEO Writing Assistant با سیستم های مدیریت محتوای محبوب (CMS) مانند WordPress، Google Docs و سایر موارد ادغام می شود و به شما این امکان را می دهد که به راحتی به ویژگی های آن دسترسی داشته باشید و مستقیماً در محیط نوشتن خود از آنها استفاده کنید.

نتیجه

ابزارهای سئوی هوش مصنوعی طیف گسترده ای از ویژگی ها را برای ساده سازی و بهبود استراتژی های سئو ارائه می دهند. ابزارهای سئوی هوش مصنوعی مختلفی وجود دارد، از تحقیقات پیشرفته کلمات کلیدی و بهینه سازی محتوا تا تجزیه و تحلیل رقبا و بینش های پیش بینی کننده.

با استفاده از ابزارهای سئوی هوش مصنوعی مانند Content AI از Rank Math، MarketMuse، Ahrefs، Semrush و دیگران، می توانید شکاف های محتوا را شناسایی کنید، ارتباط را بهبود بخشید و وب سایت های خود را برای رتبه بندی بالاتر در موتورهای جستجو بهینه کنید.

با کمک هوش مصنوعی، می‌توانید فرصت‌های جدیدی را برای هدایت ترافیک ارگانیک، افزایش تبدیل‌ها و دستیابی به موفقیت آنلاین طولانی مدت باز کنید.

اگر این مقاله را دوست دارید، به ما اطلاع دهید با ارسال توییت @rankmathseo.

منبع: https://rankmath.com/blog/best-ai-seo-tools/