وبلاگ

8 تست برنده SEO A/B که ترافیک ارگانیک را افزایش می دهد

SEO Rocket 1920x1080 800x450SEO Rocket 1920x1080 800x450

آیا به دنبال بهبود سئوی وب سایت خود و افزایش ترافیک ارگانیک هستید؟ این کاغذ سفید از Search Pilot 8 نمونه واقعی از تست SEO A/B را ارائه می‌کند که منجر به افزایش ترافیک ارگانیک بین 3 تا 29 درصد برای شرکت‌هایی که این آزمایش‌ها را انجام دادند، شد.

خوانندگان نمونه های دنیای واقعی را کشف خواهند کرد:

  • کدام تغییرات صفحه به رتبه بندی سئو کمک می کند و کدام نه
  • نحوه بهبود نرخ کلیک
  • مطالب را سریعتر ایندکس کنید

اینها نتایج آزمایش واقعی شرکت‌هایی هستند که تغییراتی را آزمایش می‌کنند، مانند حذف عناصر صفحه که زمان بارگذاری را کاهش می‌دهند، ارتقاء قالب‌ها و قطعات محتوا، و بهینه‌سازی برچسب‌های عنوان و عناصر صفحه.

بیشتر بدانید! برای دانلود به فروشگاه دیجیتال مارکتینگ مراجعه کنید 8 تست برنده جدید سئو.


نظرات بیان شده در این مقاله نظرات نویسنده مهمان است و لزوماً نظرات سرزمین موتورهای جستجو نیست. نویسندگان کارکنان در اینجا فهرست شده اند.


جدید در سرزمین موتورهای جستجو

درباره نویسنده

مخزن دیجیتال مارکتینگمخزن دیجیتال مارکتینگ

مخزن دیجیتال مارکتینگ مرکز منبع استراتژی ها و تاکتیک های بازاریابی دیجیتال است. ایجاد شده توسط رسانه درب سوم، Digital Marketing Depot یک کتابخانه قوی از مقالات سفید میزبانی شده، کتاب های الکترونیکی، تحقیقات اصلی و وبینارها در زمینه طیف گسترده ای از موضوعات بازاریابی دیجیتال، تبلیغات، تجزیه و تحلیل، مدیریت از داده ها و محتوا گرفته تا بازاریابی ایمیلی، SEO و مدیریت کمپین PPC و موارد دیگر. به ما سر بزنید http://digitalmarketingdepot.com.

  خلاصه انجمن جستجوی روزانه: 27 فوریه 2024

منبع: https://searchengineland.com/this-white-paper-from-search-pilot-presents-8-real-world-examples-of-seo-a-b-tests-that-led-to-organic-traffic-increases-between-3-29-435431