Yoast SEO 22.6 بهبودهای بیشتری را به ارمغان می آورد • Yoast
وبلاگ

Yoast SEO 22.6 بهبودهای بیشتری را به ارمغان می آورد • Yoast

Yoast SEO 22.6 امروز در دسترس است! این نسخه شامل بسیاری از اصلاحات عملکرد و کیفیت زندگی برای بهبود افزونه SEO مورد علاقه شما است. علاوه بر این، از شما می خواهیم نسخه های PHP خود را به روز کنید. چیزهای جدید را در این مقاله کشف کنید!

بهبود عملکرد

ما در این نسخه مدیریت ابرداده های کاربر را بهبود بخشیده ایم که منجر به بهبود عملکرد، به ویژه در تولید نقشه سایت نویسنده می شود. به طور خاص، ما اکنون از ذخیره ابرداده های غیر یکپارچه کاربر جلوگیری می کنیم و پایگاه داده شما را سبک تر و کوچکتر می کنیم، مخصوصاً برای وب سایت هایی که کاربران پشتیبان زیادی دارند. این همچنین به معنای خروجی نقشه سایت سریعتر و کارآمدتر است که باعث می شود محتوای شما سریعتر توسط موتورهای جستجو ایندکس شود. این یک بهبود پشت صحنه با مزایای خط مقدم است: دید بهتر SEO و کشف سریعتر محتوا برای همه صفحات نویسنده شما.

درک بهتر عربی و عبری

تشخیص هوشمندانه عبارات کلیدی در محتوای شما برای کارکرد سئوی Yoast ضروری است. ما همیشه به دنبال راه هایی برای بهبود این فرآیند حیاتی هستیم.

در Yoast SEO 22.6، تشخیص عبارات کلیدی در عناوین SEO برای عربی و عبری را بهبود بخشیم. به عنوان مثال، زمانی که عبارت کلیدی باندا حمراء است و عنوان سئو با الباندا الحمراء شروع می شود، اکنون این را به عنوان یک تطابق دقیق تشخیص می دهیم و نتیجه خوبی برای عبارت کلیدی در ارزیابی عنوان سئو می دهیم. این کار نوشتن محتوای بهتر به این زبان ها را برای شما آسان تر می کند.

  گوگل می گوید محتوای مهم را قبل یا بعد از شبه عناصر CSS نگه دارید

نسخه های PHP خود را به روز کنید!

وردپرس در حال تغییر حداقل الزامات برای PHP است و Yoast SEO نیز از همین روش پیروی می کند. برای یادآوری به کاربرانی که هنوز با آنها کار می کنند به زودی نسخه های قدیمی PHP منسوخ شده اند، در داشبورد به آنها اطلاع خواهیم داد. به روز رسانی نسخه های پی اچ پی شما مزایای زیادی دارد، نه اینکه به محیط ایمن تر و مدرن تر اشاره کنیم. از 1 نوامبر 2024 پشتیبانی از PHP < 7.4 را قطع می کنیم، بنابراین شما زمان دارید تا با سرعت خود به روز رسانی کنید.

به روز رسانی به Yoast SEO 22.6

این Yoast SEO 22.6 برای شما است. این یک به روز رسانی کوچک اما موثر است که عملکرد افزونه را بهبود می بخشد و ثبات بیشتری را ارائه می دهد. به روز رسانی را فراموش نکنید. و فراموش نکنید که در حین انجام این کار، نسخه های PHP خود را به روز کنید. شما را در به روز رسانی بعدی می بینیم!

منبع: https://yoast.com/yoast-seo-april-30-2024/