6 نکته ای که سئوکاران باید هنگام ساخت یک وب سایت بدون سر توصیه کنند - جمعه تخته سفید
وبلاگ

6 نکته ای که سئوکاران باید هنگام ساخت یک وب سایت بدون سر توصیه کنند – جمعه تخته سفید

در حال حاضر، وقتی به فکر رفتن بدون سر هستید، باید چند نکته را بدانید.

خوب، اول از همه، در اینجا نحوه عملکرد هدلس است. نکته کلیدی که باید درک کنید این است که سیستم پشتیبان، سیستمی که همه داده های شما را در خود نگه می دارد، از تجربه مشتری شما جدا است. این فیلدها و داده ها از طریق یک API برای ایجاد این تجربه front-end منتقل می شوند.

راه های مختلفی برای بی سر شدن وجود دارد. برای مثال، ممکن است از یک CMS بدون هد استفاده کنید، اما ممکن است از CRM، ERP، PIM یا هر چیز دیگری نیز داده دریافت کنید. با این حال، نکته اصلی این است که این داده ها از قسمت جلویی جدا هستند و باید از یک API عبور کنند.

بنابراین چند نکته وجود دارد که باید بدانید. بنابراین، برای مثال، تیم های مهندسی و توسعه اغلب مفروضات کلیدی را مطرح می کنند، شاید در مورد اینکه چگونه ممکن است به این هدف دست یابند. بنابراین، برای مثال، بسیاری از توسعه‌دهندگان بک‌اند را دیده‌ایم که به سیستم‌های مدیریت محتوای هدلس نگاه می‌کنند و سپس در نظر می‌گیرند که باید یک برنامه وب پیش‌رونده یا PWA را به‌عنوان قسمت جلویی خود ارائه دهند. اما در واقعیت، واقعاً اینطور نیست. بسیار رایج است. بنابراین یک برنامه وب مترقی ممکن است شبیه Next.js باشد. می تواند React باشد. می تواند زاویه ای باشد. این می تواند Vue باشد. فریمورک های مختلف جاوا اسکریپت زیادی وجود دارد که می توانید از آنها برای ایجاد یک فرانت اند در بالای یک CMS بدون هد استفاده کنید.

  What Is Branded Search? (And How to Optimize Your Site for It)

اما در واقع راه های دیگری برای انجام این کار وجود دارد. بنابراین، برای مثال، می‌توانید از یک CMS بدون هد برای انتقال داده‌ها به یک CMS کلاسیک استفاده کنید و تجربه مشتری خود را در بالای آن ایجاد کنید.

و همچنین دیده‌ایم که بسیاری از شرکت‌ها به معماری ترکیب‌پذیر نگاه می‌کنند، داده‌های زیادی را از منابع مختلف ترکیب می‌کنند و آن‌ها را در یک تجربه شخصی‌سازی شده گرد هم می‌آورند، که ترکیبی از برنامه‌های وب مترقی، فرانت‌اند و CMS کلاسیک است. .

بنابراین، بسته به پیچیدگی وب سایت و کسب و کار شما و تعداد افراد درگیر، عناصر کلیدی که باید در نظر بگیرید و از آنها دفاع کنید، من فقط می خواهم امروز آنها را برجسته کنم.

منبع: https://moz.com/blog/headless-website-whiteboard-friday