8 Ways to Make Money With AI
وبلاگ

8 راه برای کسب درآمد با هوش مصنوعی » رتبه ریاضی

هوش مصنوعی (AI) یک نیروی دگرگون کننده است که صنایع و جوامع را در سرتاسر جهان شکل می دهد.

از خودکارسازی وظایف گرفته تا متحول ، فرآیندهای تصمیم‌گیری، پتانسیل هوش مصنوعی نامحدود است.

بیایید واضح بگوییم: هیچ ابزار هوش مصنوعی جادویی پس از ورود به حساب شما پول واریز نمی کند. با این حال، هوش مصنوعی در افزایش بهره وری افراد ماهر برتر است.

بنابراین، هنگام بررسی راه‌هایی برای استفاده از هوش مصنوعی، تمرکز بر برنامه‌های هوش مصنوعی که وظایف را ساده‌تر می‌کنند، مهارت‌ها را بهبود می‌بخشند، هزینه‌ها را کاهش می‌دهند و فرصت‌های جدیدی را ایجاد می‌کنند ضروری است.

در این مقاله، نحوه کسب درآمد با هوش مصنوعی، کشف استراتژی‌ها و ابزارهایی را بررسی می‌کنیم که بر روی پتانسیل مخرب هوش مصنوعی سرمایه‌گذاری می‌کنند.

بنابراین، بدون بحث بیشتر، بیایید شروع کنیم.

8 راه برای کسب درآمد با هوش مصنوعی (15 ابزار هوش مصنوعی فاش شد)

1 راه های کسب درآمد با هوش مصنوعی

حال بیایید روش های مختلف کسب درآمد با هوش مصنوعی را مورد بحث قرار دهیم.

می‌توانید آثار هنری مانند لیوان‌های قابل تنظیم، تی‌شرت، پوستر و قاب گوشی را با استفاده از تکنیک چاپ بر اساس تقاضا در Etsy بفروشید.

تکنیک چاپ بر اساس تقاضا برای کسب درآمد با هوش مصنوعی

چاپ بر حسب تقاضا (POD) یک مدل تجاری است که در آن محصولات تنها پس از دریافت سفارش چاپ یا تولید می شوند و نیاز به مدیریت موجودی را از بین می برند و هزینه های اولیه را کاهش می دهند.

شما می توانید طرح های خود را با استفاده از ابزارهای طراحی آنلاین مانند Midjourney ایجاد کنید یا تصاویر، آرم ها یا گرافیک های خود را آپلود کنید. از طرف دیگر، می‌توانید از میان کتابخانه‌ای از قالب‌های از پیش تعریف‌شده ارائه‌شده توسط پلتفرم انتخاب کنید.

تصویر تولید شده توسط هوش مصنوعی

پس از ثبت سفارش، واحد تولید پلت فرم POD با استفاده از فناوری چاپ دیجیتال طرح را بر روی محصول انتخابی چاپ می کند.

پس از گذراندن کنترل کیفیت، محصول بسته بندی شده و مستقیماً برای مشتری ارسال می شود. پلت فرم POD تمام جنبه های انجام سفارش، از جمله حمل و نقل و خدمات مشتری را مدیریت می کند.

پرداخت پس از تحویل موفقیت آمیز انجام می شود و پس از کسر هزینه های مربوطه به فروشنده پرداخت می شود.

  جستجوی برند چیست و چگونه آن را افزایش دهیم

این مدل نیاز به مدیریت موجودی را از بین می‌برد و امکان سفارشی‌سازی محصول را بدون هزینه‌های اولیه فراهم می‌کند و آن را به گزینه‌ای جذاب برای کارآفرینان تجارت الکترونیک تبدیل می‌کند.

1.2 بازیابی تصاویر قدیمی

شما می توانید خدمات تخصصی ترمیم تصویر را به افراد، خانواده ها و آرشیوهایی که به دنبال زنده ، عکس های قدیمی هستند ارائه دهید.

با استفاده از ابزارها و نرم‌افزارهای مجهز به هوش مصنوعی، می‌توانید ،‌ها، پارگی‌ها، لکه‌ها و محو شدن را تعمیر کنید و تصاویر را به وضوح و شادابی اولیه خود بازگردانید.

می‌توانید وب‌سایت‌های Fiverr یا Etsy را بررسی کنید و افرادی را بیابید که چنین خدماتی را ارائه می‌دهند. برای تعمیر سریع عکس ها می توانید از ابزارهایی مانند MyHeritage، VanceAI و Repairit استفاده کنید.

بازیابی عکس های قدیمی

با استفاده از فناوری هوش مصنوعی برای بازیابی تصاویر باستانی، می‌توانید به بازار رو به رشدی برای خدمات نگهداری و مرمت دسترسی داشته باشید و نیازهای افراد، سازمان‌ها و مؤسساتی را که به دنبال حفاظت از میراث بصری خود برای نسل‌های آینده هستند، برآورده کنید.

1.3 یک وبلاگ وابسته راه اندازی کنید

بازاریابی وابسته رایج ترین تکنیک برای کسب درآمد است و با هوش مصنوعی بسیار ساده تر است.

شما می توانید با ثبت نام به عنوان یک شرکت وابسته برای یک کسب و کار یا خدمات و تبلیغ محصولات یا خدمات آن ها در ازای دریافت کمیسیون در فروش یا سرنخ های ایجاد شده از طریق تلاش های پیشنهادی تبلیغاتی وابسته، بازاریابی وابسته را شروع کنید.

شما معمولاً از تاجرانی که با آنها شریک هستید، پیوندها یا کدهای ردیابی منحصربفردی دریافت خواهید کرد. می توانید از آنها برای تبلیغ محصولات از طریق کانال های آنلاین مختلف مانند وب سایت ها، وبلاگ ها، شبکه های اجتماعی، خبرنامه های ایمیل یا تبلیغات آنلاین استفاده کنید.

شما می توانید از ChatGPT یا Google Gemini برای انجام تحقیقات کلمات کلیدی استفاده کنید. Rank Math’s Content AI همچنین به شما کمک می کند تا تنها با چند کلیک مقالات بهینه سازی شده ای برای وب سایت خود بنویسید.

از هوش مصنوعی محتوا استفاده کنید

هنگامی که کاربر بر روی پیوند وابسته کلیک می کند و خریدی انجام می دهد یا اقدام دلخواه خود را انجام می دهد، مانند ثبت نام برای آزمایش رایگان، کمیسیون ارجاع دریافت می کنید.

بازاریابی وابسته چندین مزیت را ارائه می دهد، از جمله ریسک کم برای بازرگانان، مقرون به صرفه بودن برای شرکت های وابسته، مقیاس پذیری برای هر دو طرف، و یک مدل عملکرد محور بر اساس نتایج قابل اندازه گیری.

1.4 ابزارهایی برای مشاغل کوچک ایجاد کنید

شروع یک کسب و کار می تواند خسته کننده به نظر برسد، به خصوص زمانی که صبر یا راهنمایی ندارید.

  Yoast SEO snippets برای شخصی سازی سایت شما • Yoast

اما اگر بتوانید به جای آن اپلیکیشن خود را توسعه دهید چه؟

ایجاد برنامه شما یک تلاش منحصر به فرد را ارائه می دهد که در آن می توانید مهارت های نوآوری خود را برای خود ارزیابی کنید. امروزه بسیاری از برنامه‌ها از ابزارهای هوش مصنوعی استفاده می‌کنند و کمک ارزشمندی را در معیارسنجی و اصلاح برنامه شما ارائه می‌کنند. علاوه بر این، می‌توانید با ارائه اشتراک‌های ممتاز برای برخی خدمات یا فروش فضای تبلیغاتی، از برنامه‌تان درآمد کسب کنید.

می توانید از ابزارهایی مانند tldraw برای ایجاد ابزار برای مشاغل کوچک استفاده کنید.

ترسیم کنید

1.5 نویسنده باشید

طبق مطالعات، انتظار می‌رود بازار جهانی خدمات نوشتاری با نرخ رشد مرکب سالانه (CAGR) 7.6 درصد به‌طور پیوسته رشد کند. پیش بینی می شود تا سال 2030 به حدود 42.22 میلیارد دلار برسد.

هوش مصنوعی می تواند به طور قابل توجهی روند تولید محتوا را سرعت بخشد و به نویسندگان این امکان را می دهد که محتوای با کیفیت بالا را سریعتر و کارآمدتر تولید کنند. با خودکار ، کارهای تکراری مانند تحقیق، نوشتن و ویرایش، هوش مصنوعی زمان را برای تمرکز بر خلاقیت و تفکر استراتژیک برای نویسندگان آزاد می کند.

ابزارهایی مانند Content AI از Rank Math می توانند به ایجاد کپی خیره کننده و با کیفیت کمک کنند.

می توانید از فرمول مقاله AIDA برای ایجاد نسخه مقاله خود استفاده کنید. به آموزش ویدیویی ما که به فرمول های کپی رایت اختصاص داده شده است مراجعه کنید و با هوش مصنوعی کسب درآمد کنید.

فرمول‌های کپی‌نویسی که هر کسب‌وکاری باید بداند (به‌علاوه ابزارهای رایگان!)

1.6 ویدیوهای کوتاه بسازید

می‌توانید با ایجاد ویدیوهای کوتاه برای پلتفرم‌هایی مانند YouTube، TikTok و غیره با هوش مصنوعی درآمد کسب کنید.

ابزارهای مبتنی بر هوش مصنوعی مانند هوش مصنوعی invideo با خودکار ، کارهایی مانند ویرایش ویدیو، نوشتن اسکریپت و تولید صدا به تولید محتوای ویدیویی کمک می‌کنند.

می‌توانید با انتخاب قالب‌های حرفه‌ای مختلف و مناسب برای اهداف مختلف شروع کنید. سپس می‌توان این قالب‌ها را با متن، تصاویر، ویدیوها و موسیقی شخصی‌سازی کرد تا با نام تجاری و پیام‌رسانی هماهنگ شوند.

روی ویدیو

Invideo جلوه های ویژه، انیمیشن ها و گزینه های انتقال را برای افزایش جذابیت بصری ویدیو ارائه می دهد.

پس از پیش نمایش و نهایی ، ویدیو، می توانید به راحتی آن را مستقیماً در شبکه های اجتماعی منتشر کنید یا آن را دانلود کنید تا در کانال های دیگر به اشتراک بگذارید.

ویدیو ایجاد شده در Invideo

1.7 یک مقاله به عنوان خدمت بنویسید

ارائه خدمات مقاله نویسی با کمک هوش مصنوعی فرصتی مناسب برای کسب درآمد از تخصص و فناوری است.

  6 Crucial Elements Of Local Visibility

وب سایت هایی مانند EssayPro، EssayService، Trust My Paper و غیره. ارائه چنین خدماتی الگوریتم مبتنی بر هوش مصنوعی این پلتفرم، نیازهای مشتری را تجزیه و تحلیل می‌کند و آن‌ها را با مناسب‌ترین نویسنده از مجموعه متخصصان باتجربه خود مطابقت می‌دهد. عواملی مانند تخصص، پیشینه تحصیلی و در دسترس بودن در فرآیند تطبیق در نظر گرفته می شود.

شما می توانید از این پلتفرم ها برای ارائه راه حلی راحت و قابل اعتماد به مخاطبانی که در تکالیف نوشتاری خود به دنبال کمک هستند و در عین حال یکپارچگی علمی و استانداردهای کیفیت را حفظ می کنند، استفاده کنید.

ابزارهای تشخیص سرقت ادبی مبتنی بر هوش مصنوعی می توانند محتوا را برای سرقت ادبی اسکن کنند و اطمینان حاصل کنند که محصولات نهایی با استانداردهای بالای یکپارچگی و اصالت مطابقت دارند.

می توانید از ChatGPT برای آسان ، نوشتن مقاله خود استفاده کنید.

درخواست ChatGPT

RankBot توسط RankMath همچنین به تولید محتوای با کیفیت بالا برای مقاله شما کمک می کند.

آزمایشی با استفاده از RankBot

1.8 فروش ویدیوهای هوش مصنوعی در سایت های بدون حق امتیاز

برای کسب درآمد از سایت‌های بدون حق امتیاز مانند Adobe Stock، Getty Images، Freepik و 123RF، محتوای تولید شده با هوش مصنوعی را بپذیرید. آنها بر ایجاد محتوایی که عموم مردم تمایل دارند تمرکز می کنند، مانند تصاویر یا ویدیوهایی که می توانند در پروژه هایشان ادغام شوند، مانند ویدیوهای YouTube.

با ثبت نام به عنوان یک مشارکت کننده در سیستم عامل هایی مانند Freepik شروع کنید. این پلتفرم‌ها اغلب ابزارهای تحقیقاتی مانند روندهای جستجو را فراهم می‌کنند که نشان می‌دهد کاربران در جستجوی چه چیزی هستند. از این داده ها برای هدایت موثر تلاش های تولید محتوا استفاده کنید.

روندهای جستجو

می توانید با استفاده از ابزارهایی مانند Pika ویدیو ایجاد کنید و بر اساس روند جستجو درآمد کسب کنید.

2 نتیجه

فرصت های کسب درآمد با هوش مصنوعی بسیار زیاد و در حال گسترش است.

پتانسیل سود مالی هوش مصنوعی قابل توجه است، از استفاده از ابزارهای مبتنی بر هوش مصنوعی برای ساده‌سازی فرآیندها و بهبود بهره‌وری تا ارائه خدمات و راه‌حل‌های مبتنی بر هوش مصنوعی.

چه ایجاد محصولات مبتنی بر هوش مصنوعی، ارائه خدمات مبتنی بر هوش مصنوعی، یا کسب درآمد از محتوای تولید شده توسط هوش مصنوعی، فرصت‌های کسب درآمد با هوش مصنوعی در حال رشد است. تنها با تخیل و روحیه کارآفرینی هر فرد محدود می‌شود.

اگر این مقاله را دوست دارید، به ما اطلاع دهید با ارسال توییت @rankmathseo.

منبع: https://rankmath.com/blog/make-money-with-ai/