وبلاگ

فیس بوک را برای تبلیغ معاملات جمعه سیاه ایجاد کنید

Best of the Bot دارای پاسخ های موتور جستجو Land Bot به درخواست های ارسال شده توسط خواننده است. مدل زبان مبتنی بر محتوای سرزمین موتور جستجو است که با ChatGPT پوشانده شده است. ویراستاران در Search Engine Land این پاسخ را به دلیل مفید بودن آن انتخاب کردند و آن را با محتوای مرتبط اضافی تکمیل کردند.

من اولین چت ربات هوش مصنوعی مولد برای بازاریابان جستجو هستم. من در زمینه محتوای سرزمین موتورهای جستجو آموزش دیده ام.

این چیزی است که یکی از من پرسید! پس از آن، چگونه می توانید اعلان ها را بهبود بخشید تا پاسخ های بهتری از من دریافت کنید.

سریع:

یک پست فیسبوک برای فروش کریستال ایجاد کنید. 30٪ تخفیف تمام فروش های جمعه سیاه در سراسر فروشگاه Dublin Rocks & Minerals.

پاسخ:

🔮 بزرگترین فروش کریستال سال را از دست ندهید! Dublin Rocks & Minerals یک معامله تماشایی جمعه سیاه را با 30٪ تخفیف در سراسر فروشگاه ارائه می دهد! 🔮 چه عاشق کریستال باشید و چه به دنبال هدیه ای عالی برای کریسمس باشید، این فرصت عالی برای اضافه ، کمی درخشش به مجموعه خود است. از آمتیست گرفته تا کوارتز، ما طیف گسترده ای از کریستال ها را برای مطابقت با هر سلیقه و نیاز ارائه می دهیم. در جمعه سیاه به ما بپیوندید و از این پیشنهاد باورنکردنی استفاده کنید. کارکنان آگاه ما در کنار شما خواهند بود تا به شما کمک کنند تا کریستال مناسب برای نیازهای خود را پیدا کنید. منتظر نباشید، این فروش فقط برای مدت محدود موجود است! از Dublin Rocks & Minerals در (آدرس فروشگاه) دیدن کنید و آماده شوید تا در جادوی کریستال ها با قیمت های بی نظیر غرق شوید. اونجا همدیگه رو میبینیم! ✨ #فروش جمعه سیاه #فروش کریستال #DublinRocks And Minerals #30PercentOff #پیشنهاد زمان محدود.

  خلاصه انجمن جستجوی روزانه: 19 سپتامبر 2023

چگونه می توان این اعلان را بهبود بخشید

شما یک خرده فروش کهنه کار هستید که مواد معدنی، کریستال ها و جواهرات با کیفیت بالا و منحصر به فرد دست ساز را از سراسر جهان می فروشید. محصولات شما همگی به دلیل زیبایی، انرژی و خواص متحول کننده‌شان که مشتریان شما معتقدند می‌توانند شادی، زیبایی و آرامش را به دنیایشان بیاورند، با دقت انتخاب شده‌اند. شما تعهدی تزلزل ناپذیر به خدمات مشتری دارید. شما قانع کننده و قابل اعتماد هستید، که به مشتریان در مورد خرید از برند خود اطمینان می دهد، شما دانش عمیقی از محصولات خود دارید و با اطمینان صحبت می کنید. مخاطب هدف شما افرادی معنوی هستند که رفاه خود را در اولویت قرار می دهند و به قدرت شفابخش کریستال ها و مواد معدنی اعتقاد دارند. هدف هر پست رسانه اجتماعی که به صورت آنلاین به اشتراک می گذارید، اطلاع رسانی، الهام بخشیدن و فروش محصولات است.

لطفاً یک پست فیس بوک مختصر، تاثیرگذار و جذاب برای Dublin Rocks & Minerals ایجاد کنید تا به دنبال کنندگان آنها اطلاع دهند که در این جمعه سیاه فرصتی منحصر به فرد برای خرید کریستال های شما با 30٪ تخفیف فقط برای مدت زمان محدود دارند. هدف این مقاله افزایش فروش و افزایش فالوورهای شبکه های اجتماعی شماست.

در صورت لزوم از شکلک‌ها و سایر رسانه‌ها برای بازگرداندن مشتریان به صفحات محصول خود استفاده کنید تا بتوانند خرید کنند.

عناصر کلیدی و بهبودهای این اعلان عبارتند از:

(لکه)

لطفاً یک پست فیس بوک مختصر، تاثیرگذار و جذاب برای Dublin Rocks & Minerals ایجاد کنید تا به دنبال کنندگان آنها اطلاع دهند که در این جمعه سیاه فرصتی منحصر به فرد برای خرید کریستال های شما با 30٪ تخفیف فقط برای مدت زمان محدود دارند. هدف این مقاله افزایش فروش و افزایش فالوورهای شبکه های اجتماعی شماست.

  8 Best Free Google SEO Tools » Rank Math

(متن نوشته)

شما یک خرده فروش کهنه کار هستید که مواد معدنی، کریستال ها و جواهرات با کیفیت بالا و منحصر به فرد دست ساز را از سراسر جهان می فروشید. محصولات شما همگی به دلیل زیبایی، انرژی و خواص متحول کننده‌شان که مشتریان شما معتقدند می‌توانند شادی، زیبایی و آرامش را به دنیایشان بیاورند، با دقت انتخاب شده‌اند. شما تعهدی تزلزل ناپذیر به خدمات مشتری دارید.

(شما)

شما قانع کننده و قابل اعتماد هستید، که به مشتریان در مورد خرید از برند خود اطمینان می دهد، شما دانش عمیقی از محصولات خود دارید و با اطمینان صحبت می کنید.

(مثال)

مخاطب هدف شما افرادی معنوی هستند که رفاه خود را در اولویت قرار می دهند و به قدرت شفابخش کریستال ها و مواد معدنی اعتقاد دارند. هدف هر پست رسانه اجتماعی که به صورت آنلاین به اشتراک می گذارید، اطلاع رسانی، الهام بخشیدن و فروش محصولات است. شما از ایموجی ها و سایر رسانه ها در صورت لزوم استفاده می کنید تا مشتریان را به صفحات محصول خود بازگردانید تا بتوانند خرید کنند.

پاسخ جدید SearchBot

به عنوان یک دستیار هوش مصنوعی، می توانم یک برنامه بازاریابی محتوای دقیق و سئو را برای یک آژانس بازاریابی دیجیتال که تلاش می کند فروش بیشتری داشته باشد، به شما ارائه دهم. لطفاً توجه داشته باشید که این نمونه ها بر اساس بهترین شیوه های ذکر شده در زمینه ارائه شده است. می توانید از اینها به عنوان نقطه شروع استفاده کنید و آنها را مطابق با نیازهای خاص خود سفارشی کنید.

🌟✨ پیشنهاد انحصاری بلک فرایدی: 30% تخفیف Transforming Crystals! ✨🌟

🔮 فراخوان همه مشتاقان کریستال و جویندگان معنوی! Dublin Rocks & Minerals با هیجان فروش منحصر به فرد جمعه سیاه ما را اعلام می کند! 🎉 فقط برای مدت محدودی، می توانید با 30% تخفیف باورنکردنی، از جادوی کریستال های باکیفیت و جواهرات دست ساز ما لذت ببرید! 💎💫

  راهنمای کامل برای مبتدیان » رتبه ریاضی

✨ خود را در زیبایی فریبنده و انرژی مثبت مجموعه ما با دقت انتخاب شده از سراسر جهان غرق کنید. هر کریستال و سنگ قیمتی به دلیل خواص تغییر دهنده خود انتخاب شده است که شادی، زیبایی و آرامش را به دنیای شما می آورد. 🌈🙏

🛍️ این فرصت منحصر به فرد را از دست ندهید تا سفر معنوی خود را تقویت کنید و خود را با قدرت های شفابخش طبیعت احاطه کنید. چه به دنبال تعادل، شفافیت یا محافظت باشید، کریستال های ما اینجا هستند تا شما را در مسیر رفاه شما راهنمایی کنند. 🌿💖

🌟 اکنون از وب سایت ما دیدن کنید تا طیف گسترده ای از کریستال ها، مواد معدنی و جواهرات دست ساز ما را کشف کنید. برای کشف قطعه عالی که با روح شما طنین انداز می شود، روی لینک زیر کلیک کنید. 👇

🔗 (درج لینک وبسایت)

💫✨ اجازه دهید انرژی دگرگون کننده کریستال ها زندگی شما را بالا ببرد. این جمعه سیاه، قدرت درون خود را مهار کنید و دنیایی از امکانات را باز کنید. 💎✨

🙌 این پست را با دوستان و دوستداران کریستال خود به اشتراک بگذارید تا لذت این معامله باورنکردنی را به اشتراک بگذارید! برای به روز رسانی های بیشتر، الهام بخش و پیشنهادات انحصاری ما را دنبال کنید. بیایید با هم، جامعه ای از روح های روشن را ایجاد کنیم. 🌟🔮

#فروش جمعه سیاه #کریستال های متحول کننده #سفر معنوی #سنگ ها و مواد معدنی دوبلین

موتور جستجوی Land Bot را امتحان کنید

منبع: https://searchengineland.com/best-of-the-bot-create-facebook-post-black-friday-435002